Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zatím si nestěžuju. Venkovní rajčata postupně ukončuju, nenarostla tak vysoko jako jiná léta, ale kdyby vše dozrálo, stačilo by to. Ve skleníku mám drobotiny "nesežratelně", zrají mi již vijany ve výšce očí. Ve skleníku mne trápí jen čerň rajčatová, která postupně decimuje listovou plochu rajčat. Netrpí jí odrůdy Kiš-Miš a Sladkaja Děvočka, nejvíce je napaden Finik O. Možná by se dalo řešit postřikem, ve skleníku chemii nepoužívám, protože se stále něco konzumuje. Venku ještě nic nezraje, na bramborách již všude okolo plíseň, v pátek manžel brambory a venkovní rajčata postříkal Acrobatem s dlouhou OL, neočekávám. že by se do té doby sklízelo. Jde o poslední postřik, dále děj se vůle Boží. Mám obavy z počasí, již asi týden trvá velká vzdušná vlhkost, dnes 3x pršelo, sice srážky nevelké, ale vše je stále vlhké. Mám zdravé skleníkové okurky bez padlí a bez svilušky a začínám sklízet červené papriky (zelené nejíme).  Jiřina

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika