Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

sázím okurky na kraj skleníku, tam dám na stěnu vždy síť, ale pne se na to vždy jen část výhonů

pak nechávám vedle okurek část volného místa, tam nic nesázím a každý jednotlivý výhon vyvazuji na provázek a ten uvazuji ke stropu skleníku

provázek dvakrát obtočím kolem výhonu tak 20-30 cm pod prozatímním vrcholem a pak výhon obtočím několikrát kolem dokola a pak provázek opatrně napnu a uvážu ke stropu

pak postupně jak to roste každý výhon držím na tom "svém" provázku a pro další výhony dělám další

pod okurkami mám černou textílii, i když stejně se půdy vlastně nic nedotýká, to je v boji proti hnilobě a plísni to hlavní

loni jsem měl myslím 3 sazenice a z nich bylo přes 200 hadovek!!! letos mám jen dvě a jen na jedné straně vedle sebe, dneska jsem sklidil první dvě a dalších cca. 20 je nasazeno a do týdne je sklidím

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika