Vietnamské prase - zkušenosti



host - 207.2 (?)
19.10.2013 21:34

Mam asi jenom 650 malich stromku, jsou to zatim metrove proutky.na jare tak 100m2 oplotim a selatka tam soupnu a uvidime jestli je budou ozirat.Diky moc 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
               
host - 146.58 (?), 14.6.2013 7:53

Samotné prase nesmrdí vůbec, hnúj ano.Udělejte v jednom rohu plochu, co se snadno čistí.Prase je čistotný a hned se tam naučí chodit.Hnůj dávám na kompost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.60 (?), 30.6.2013 22:32

Dobrý deň, je bežné že vietnamská prasnica 1-2týždne pred pôrodom je voči ľuďom agresívna? Nikdy taká nebola, pohrýzla ma a pokúša sa aj manžela, neviem čo budem robiť ak by bola nutná asistencia pri pôrode. Predtým bola krotká, kamarátska, nechala sa hladiť. Ďakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.38 (?), 1.7.2013 12:18

To je zcela běžné, že každá matka si chrání své!!! Mám svině naučené na hlazení, běžně jej i vyžadují, avšak když porodí varovně (chrčí) a klapou zubama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.48 (?), 25.8.2013 14:37

Zdravím,

nám se selátka narodila zrovna dnes... Vendulka (sviňka) se normálně pohladit nechá, teď, jakse přiblížím, tak pobafává, ale nechá mě být... mohu pohladit i selátko, jen nesmí sele začít pískat, to pak Vendulka stratuje a já mažu   z chlívku..laugh..prostě jako každá mamina si hlídá ty svojesmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bazant.p - (1) - 207.2 (?), 18.10.2013 20:35

Dobry den, mam dotaz.Mam zasazeny topoly na zahrade a myslel jsem, ze by mi mohli prasata spasat travu mezi stromy.Myslite, ze by mi okousavali i topoly? Moc dekuji Bazant

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.11 (?), 19.10.2013 15:45

zcela urcite se budou o ne drbat takze bych radeji udelal nejakou ochranu z tek nebo kulatiny do vysky asi 70cm staci jich 6 zatlouct akolo stromu do zeme a nahore stahnout treba dratem ale pokud mate vetsi plantaz tak to bude toho dost to se da udelat u par stromku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 207.2 (?), 19.10.2013 21:34

Mam asi jenom 650 malich stromku, jsou to zatim metrove proutky.na jare tak 100m2 oplotim a selatka tam soupnu a uvidime jestli je budou ozirat.Diky moc 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 109.163 (?), 22.10.2018 17:41
Z vlastne zkušenosti vietnamské prase nedoporučuji zbytečná námaha strašně málo masa a strašně hodně tuků a to sem je zabíjel když mneli 70kg z 70kg prasete mi po očištění a bez kosti zůstalo 27kg masa to je strašně málo, zabíjel sem je sekyrou a jeden z nich lehnul asi po 6 ráně a byli to fakt silné rány a dobře mířene říkal sem si to není možné zabíjel sem i 300kg prasata ale po 1 ráně lehlo a tohle malé nic. Já sem krmil 2x dene ráno a večer pozor žádnej šrot jinak žádné maso na ňem ne najdete, krmil sem většinou zelenina ovoce brambory chleba tráva pokpokřiva tohle prase doporučuji chovat do 50kg po 50kg už nabírá jen samej tuk. Kupte si Landrasa anebo obyčejné domácí prase a budete spokojeny tohle se podle mého názoru vůbec neoplati a musí mít furt čisto a hlavně sucho jinak budou mít svrab nato jsou strašně chytlave.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13:51
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika