Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kácel jsem loni na zahradě starý ořech, taky o průměru kmene asi 50 cm. Uřízl jsem kmen ve výši asi 1,5 m nad zemí. Chtěl jsem ho později odstranit i s pařezem. Kvůli deštivému jaru jsem se k tomu nedostal. Ořešák obrazil. A to tak, že jsem žasnul. Ze zbytku kmene vyrazilo snad 20 výhonů až 3 m dlouhých.

Podle mého názoru jsou ořešáky nesmírně vitální. Pokud ten Váš ořežete, určitě Vám obrazí. Tenhle zásah ale nedělejte nikdy dříve než koncem června, jinak z něj poteče míza a tím se bude vysilovat, asi to není dobré taky z hlediska chorob. 

Ale nevidím v tom smysl, 3 m výšky je na ořešák málo, ořešák chce růst bujně, těžko byste ho na těch 3 m udržel, musel byste ho pořád řezat.

Mo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika