rucni nuzky Bahco



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18313) - 15.90 (?)
19.11.2015 16:56

Löwe 8 jsou výborné. Jejich kostrukcí se nechali inspirovat u Wolf Gartenu a vyrobili napodobeninu RS-EN, které jsou téměř taky tak dobré, stojí ovšem jen čtvrtinu ceny.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
host - 254.105 (?), 18.11.2015 23:06

A čo tak objednať si v e-shope na predajňu, kde sa to dá rozbaliť. A ak nemáte záujem, tak to nepreberiete. V BA budete mať dosť e-shopov s so skladmi v meste. dobrú cenu majú aj na supernaradie.sk (tiež tam dávajú zadarmo brúsku). cena je vyššia o 2 E, ale posielajú aj poštou za 2,70, a nie za 5.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.93 (?), 19.11.2015 7:05

To nie je take jednoduche nieco neprebrat. Na alze by to islo, ale vo vacsine pripadov vzhladom na obchodne podmienky obchodov Vam potom mozu uctovat naklady spojene so zaobstaranim tovaru a pod... Bez nakladov je bezpecne len odstupenie od zmluvy do 14 dni (pri serioznom obchode), ale kedze ja potrebujem sucasne vyskusat viacero typov noznic, tak by som ich vsetky aj musel zaplatit a to uz nie je par korun.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 175.210 (?), 19.11.2015 7:29

Ano, je to tak. Internetový obchod je jen pro ty, kterým je úplně šuma fuk, co jim pošlou. Obrázek nikdy neopoví vše. Pokud si na tovar, nemůžu sáhnout, tak ho raději oželím. Koupil jsem tímto způsobem, jen dvě věci. Ani s jednou nejsem spokojen. Komunikace u jedné věci na mrtvém bodě. Půjdete se pro tři klacky soudit, když nemáte jistotu, že soud vyhrajete. Šance je, ale jsou to další mnohatisícové investice do lepšího advokáta, než jakého má ke své ochraně internetový splachovací obchodník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18313) - 67.66 (?), 19.11.2015 10:21

Ono velikost ruky nemusí být při výběru nůžek vždy směrodatná. Je to myslím, spíš otázka marketingu - kvalitní firma nabízí víc velikostí pro různě velké ruce, to musí něco stát, to každý pochopí. Na nůžkách trochu ujíždím, tak mám na stole přichystané asi dvacatery různě velké od všelijakých firem, včetně Bahco. Intuitivně však sahám po nejmenších velikostech. Asi proto, že jsou nejlehčí a nenutí otvírat dlaň úplně, což je pohodlnější.  Že nedokáží ustřihnout takový průměr, jako největší L-ka, nevadí, nůžky používám na stříhání tenkého dřeva ve větším počtu. Když chci ustřihnout 1-2 silné haluze, vezmu pákovky či pilku. Přitom rukavice mám velikosti 11.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 254.105 (?), 19.11.2015 12:38
Na stranke eshopu supernaradie.sk je velkostna tabulka dlane od bahca
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 112.195 (?), 19.11.2015 15:51

Dakujem za ochotu. Tu spominanu tabulku som niekde nasiel, lenze mi podla nej vyslo M-L, takze mi to vobec nepomohlo, preto si ich chcem vyskusat. Ja bohuzial mam nadstandardne rozmery - vyska bez par cm 2m a myslim ze aj tomu umerne ruky, takze si nemyslim, ze L-ka by mi museli zle padnut do ruky. V pondelok som bol v Hornbachu, tam som nasiel Felco 8 a Felco 2. Felco 8 mi absolutne nesedeli v ruke, boli prosto male. Felco 2 sa ako-tak dali, lebo mali ohyb rukovati smerom von, ale nebol to komfort, za ktory by som bol ochotny zaplatit 30-40 euro.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 14.170 (?), 19.11.2015 16:26

Mám taky okolo 2m a k tomu úměrné ruce. Felco 8 mi ale sedí perfektně. Jejich velikosti a komfortu práce s nimi se blíží Bahco PG-m. Poslední dobou ale nejvíc používám jednosečné (kovadlinkové) Loeve 8. Jsou unikátní tím, že lze nastavit vzdálenost rukojetí od sebe při plném skousnutí. Takže si na míru můžete nastavit, jak budou nůžky otevřené, když povolíte dlaň a jak moc chcete mít stisklou dlaň při dostřihnutí.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 19.11.2015 16:47

Jj dobrá volbayes


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18313) - 15.90 (?), 19.11.2015 16:56

Löwe 8 jsou výborné. Jejich kostrukcí se nechali inspirovat u Wolf Gartenu a vyrobili napodobeninu RS-EN, které jsou téměř taky tak dobré, stojí ovšem jen čtvrtinu ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.170 (?), 19.11.2015 17:55

Mají také vymezení vzdálenosti rukojetí? Párkrát jsem dělal s hodně jetými kovadlinkovými KDS a po sbroušení nože a rozžváchání kovadlinky už byla rukojeťi téměř u sebe. Při dostřihu jsem měl ruku v křeči. Koukal jsem na fotky firmy Loewe a možnost vymezení vzdálenosti rukojetí mají i u dvousečných. Zajímavé je, že o tom nikde nepíšou a fotky na netu jsou pořízeny ze strany, kde to není vidět. Možná se bojí, že jim číňani vyfouknou nápad.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika