Bruska na retaz Gude P 2300A



host - 65.18 (?) 
21.10.2009 15:23, zobrazeno: 6268x

Vyrobca Gude uviedol na trh novu brusku P 2300A. Mate niekto s tymto vyrobkom skusenosti? Je to zaujimave, asi zistili ze je po takychto bruckach dopyt, tak zacali vyrabat dalsi typ.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 72.61 (?), 22.10.2009 13:07

Ostřičku jsem měl týden, než jsem ji vrátil.Po nabroušení jednoho řetězu se motor ohřál tak, že nebylo možné na něm udržet ruku. Brusné kotouče silně hází, jak radiálně, tak axiálně. Musil jsem je orovnat v přípravku na soutruhu upnutým kamenem. Přesto se ostřička stále chvěla, protože opěrný talířek brusu házel axiálně 0,05 mm.  Největší problém je konstrukční chyba. Brusný kotouč není ustaven v ose otáčení upínače řetězu. Proto není dodržená stejná vzdálenost mezi kotoučem a zubem při přetáčení z levé do pravé polohy broušení. Rozdíl činí 3,7 mm.  Je nutné po každém přehození směru broušení ustavovat doraz zubů znovu, což strašně zdržuje a otravuje. Konstrutér patrně asi nikdy nebrousil řetěz na pilu!  Měl jsem předtím plasťáka, ale u něj se toto neprojevovalo. Cetráž byla nepřesná jen o pár desetinek mm.  Prodejce mi nabídl místo toho typ Profi 2500. Zajímalo by mě, zda-li i tento model nemá takové to"mouchy"?!  Máte někdo s tím zkušenost?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika