Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ale v té univerzálnosti je právě to kouzlo, nezdá se vám?Nechci odborníka, filozofa,aby mě školil jestli mám doma ještě rýč a nebo už skoro je to lopata.Borci, kteří rejou 3-4 ary, tak si určitě poradí, s čím to budou dělat.Já ten rýč mám vedle pluhu a rotavátoru, tedy ne na hlavní činnost.Před českým obchodníkem, který by dokázal tento výrobek prodat jen proto, že připíše nadpozemské vlastnosti bych smeknul stejně klobouk, pokud by to prodával v takovém množství.Mě ho však žádný obchodník nenabízel.Doporučil mi ho zahradník.Jeho lidi s ním asi dělali, ví kolik jich koupil, kolik jich za tu dobu zničil a co s nimi dělal.Taky vzpomínám, čím jsme ryli před 50ti lety, kolikrát jsme ten rýč ohnuli, zlomili a navařovali nášlap.Zrylo se taky všechno.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika