Vytěsnění válců na benzínové pile



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?) 
25.1.2014 14:23

Tři roky nazpátek jsem se na stanici STK-emise domluvil, že si to půjčím od prodejce a změřili mi emise před montáží i po montáži na starý Favorit bez katalyzátoru.

Výsledky byly jednoznačné, nejvíc jsem ušetřil tím, že jsem ten k... nekoupil. A to byl originál ten nejdražší, žádný padělek za destinu ceny. Pokud něco nezmění emise, tak to nezlepší průběh spalování, takže to funguje hůř, než aplikace katalyzátoru na výfuk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 55.130 (?), 26.1.2014 12:35

Ne ne, ten to není, ten je drahý a taki byjste ho nedal na hadičku k benzínu ke karbecu - my máme spořič paliva SP4, ten se nasadí na hadičku a korát se musí trochu potáhnout, je málo místa pod kritem. Ale prodává se víc tipů, za různé ceny. Všechny ale magnetují benzín, aby se líp spalovalo, míň čoudilo a žralo.yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 26.1.2014 19:43

Chtěl bych vidět ty litry ušetřeného benzínu a čisté plyny vycházející z výfuku.Ti výrobci pil, to jsou opravdu neschopní lidé, když je to tak jednoduché...cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 26.1.2014 20:48

jak píšu výše, na STK kam jezdím mají odzkoušeny už všechny a žádný nepomáhá. Takže když potřebují doladit výsledky, aby se tma na emise nemuselo víckrát, musí to udělat jinak...

No, výrobní cena těch magnetů je 12,-Kč pro dvoulitr, pro pilu 50ccm to bude určitě méně tak proč tam cpou nějaké čipy přepočítávající předstih a bohatost směsi, když by to bez pravopisu a s magnety bylo více zyskové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.106 (?), 25.1.2014 13:58
Lubrifilm není řešení na delší dobu, musí cirkulovat v oleji. Ověřené na zvýšení komprese a snížení tření jsou přípravky, které mají chemickou vazbu na kov a neobsahují mechanické částice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.206 (?), 25.1.2014 14:08

Myslíte mikromolekulární difúzi?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.138 (?), 25.1.2014 14:12

A ještě malá otázka.O jakou pilu vůbec jde?cool

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika