Husqvarna 555, 562 XP



host - 227.208 (?)
16.8.2012 15:06

Tak to je fakt síla.V

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
host - 156.239 (?), 15.8.2012 5:22

Ti co se nepatrně přiblíží k nařezanému se startováním problém nemají, protože nehoní pilu 8 hodin denně a tudíž se za nějakou půlhodinku-hodinku řezání ani pořádně nezahřeje. Pokud na 562 budou měnit válec, tak bych řekl, že to má co dočinění s přechodem válce na karburátor a těkavostí (odpařováním) benzínu. Každopádně pan J.S už předem ví co tomu je a jak je to vážné enlightenedyes Pokud bych nemohl nastartovat pilu ať už teplou nebo studenou, donesu to do servisu (mám to v záruce) a ať se činí, protože po záruce už by to bylo za peníze. U nás samozřejmě servis funguje taky, J.S mluví o servisu jiné značky a musím mu dát za pravdu, že u ní by se to u nás nestalo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 211.101 (?), 15.8.2012 5:48
Já mluvím o popsané závadě - špatném startování a výměně všeho v záruce. U H55 byla vadná řetězka a servis po týdnu používání neuznal, že je to opotřebením, dodali jako objednaný díl K klikovku, místo na pilu na rozbrušovačku a už to nechtěli a nevyměnili, poznejte to na pultu, má pouze jinde drážku na klínek a pod další případy. Proto věřím, že by to dopadlo u nás úplně jinak. Je to profi pila, pokud si ji někdo koupí na 10m ročně, tak to třeba nepozná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.102 (?), 15.8.2012 22:50

Chtěl bych se zeptat, jestli je tady někdo kdo jako profík má 560tku a dělá s ní cca 500kubíků měsíčně? Je tady vůbec někdo takový?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 15.8.2012 23:22

5.102 o co kráčí? Jestli to vydrží? Věřte že vydrží.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 15.8.2012 23:46

Zdravím Hupina, jak jsem sem dával ten popis startování od toho servisáka, pomohly ty teplé starty??? Jestli ne, tak jsem na diskuzi natrefil na další postup.

Citace:

"Pilu nereklamuj, dělalo mi to to samé. Prodejce mi řekl, že to sem tam udělá, pokud ti dojde benzín a karburátor zůstane v určité poloze. Jednoduchá pomoc - Pilu dej po dolití na zem a startuj ji pod plným plynem. Tzn., že ji pravou nohou podržíš plyn naplno a nastartuješ. Zmáčkneš dlaňovku, pravou nohou podržíš spodní plyn a brnkneš šňůrou. Vychytávka... Taky jsem kvůli tomu jel kdysi do servisu. Teď už vím jak na to"

Jinak strn. 20 v návodu, tam radí dudlák i sytič.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 211.142 (?), 16.8.2012 6:40
To je výborná vychytávka a co brzda/spojka, bezpečnost a start do max otáček, nebo bez brzdy...zejména pro ne profi a start se sytičem u teplého motoru, kde jsou emise.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 16.8.2012 15:01

Ano přesně tak se starují nejmodernější pily od husqvarnywink.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.208 (?), 16.8.2012 15:06

Tak to je fakt síla.V

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.46 (?), 16.8.2012 17:29

Tak jsem si dnes donesl pilu, mam novej valec a novou nadrz, tak jsem zvedav jak to bude startovat. Presne jak pisete, v Nemecku uz to resi, protoze na ty starty si stezuji lidi jako ja co mesicne rezou min 500kub. Sedlaci co rezou jen obcas zatim ne. Tema sedlakama myslim opravdu sedlaky co si ve svem lese obcas neco uriznou. Tak mam vlastne po 10 mesicich zase novou pilu S tou zarukou je to v Nemecku o necem jinem a neni to jen u pil. Minule jsem psal ze mi menili na zaruku olej. cerpadlo, u nas by to nehrozilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.71 (?), 16.8.2012 18:42
To jsem popisoval, a také úroveň oprav, např po opravě v servisu dál 340 nemazala a pod. Počet servisů nedělá kvalitu. Po 2 a více letech nařežou ti sedláci a pod tolik, aby si opravu už řešili naprosto sami a za své, nebo prodat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika