Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605



host - 12.234 (?)
14.10.2013 7:21

Ano i benzin má Eurooil čistý, tj. bez biosložky. Jmenuje se Optimal 95, ale je trochu dražší, kupodivu...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 86.72 (?), 3.10.2013 14:23

To čz "buchla" na 100m tak 3x a mala otáčky ako ručný šijací stroj.. tak sa nedivte že jej to nevadilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.84 (?), 4.10.2013 16:36

O čezetu nejde, problém jsou ty dementní biosložky ve všem. Bohužel se ekologicky odbourávají a parametry paliva se rychle mění k horšímu. Příměs biosložek je na uvážení distributora, je povinen je prodávat v nějakém minimálním procentu celkově prodaného paliva. Pak se totedy přimíchává, ale jsou i prodejci, kteří prodávají biopaliva samostatně čistá a pokud splní množství, nemusí to přidávat. Já tedy tankuju naftu u Eurooil, který ji má asi jako jediný čistou, bez bio. Je dost možné, že mají i čistý benzín, to ale netvrdím, je třeba se zeptat. Pokud by se do takového čistého benzínu ještě dal normální minerál olej bez biosložek, směs vydrží jako dřív. Jinak bohužel, nezbývá než takhle míchat pokaždé novou, což je otrava hlavně pro hobíky co pilu nebo křovinořez použijí nárazově.  U Husqvarny jsou méně háklivé na tohle motory x-torq a starší typy s menším litrovým výkonem. Našlapané XP a podobně potřebují pro svoje přesněji krmené motory stabilní kvalitu paliva, aby šly jak se patří. Proto třeba tvrdím, že na doma je lepší něco neXP, a výrobce to tak nějak i má rozdělené. Podobně to je i u ostatních top jako Stihl atd, ale tam nevím jak to z označení jednoduše odvodit, to musí někdo z fandů Stihluwink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.234 (?), 14.10.2013 7:21

Ano i benzin má Eurooil čistý, tj. bez biosložky. Jmenuje se Optimal 95, ale je trochu dražší, kupodivu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 51.81 (?), 14.10.2013 11:20

Po naliati cerstvej zmesi z cerstveho benzinu jednej nemenovanej siete som dolmarku ani nenastartoval... Dal som zmes s benzinom s OMV a slape jak blazniva :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 15.10.2013 20:18

tak jsem dolil benzín do pily a závada opět zpátky, při přidání plynu na plného pila šla s otáčkama dolů až do chcípnutí, po míchání šesti benzínů od mého přes sousedův až po den čerstvý a dva druhy oleje HQ a Jonsereds jsem přišel na zádrhel, přidal jsem olej na dvojnásobek a pila fičí jak má, přitom ředím na litr benzínu dvacítku stříkačku oleje (pokud umím počítat 1:50),dal jsem dvě a závada zmizela (1:25).Tak jsem z toho jelen...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13:51
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika