Hecht 45 výměna primeru



hejdav - (1) - 41.43 (?) 
29.1.2023 17:49, zobrazeno: 820x

Ahoj, u motorové pily HECHT 45 mi snad myš prokousala primer. Chtěl bych ho vyměnit, ale netuším jak se k němu mám dostat. Nový už mám, primer tam drží za západky, takže se k němu potřebuju dostat zevnitř. Viz obrázek - když odmontuji ten horní červený kryt, k primeru se nedostanu, ten je schovaný níže pod tou slitinou. Ani kdybych vymontoval karburátor, tak si myslím že si nepomůžu. Vypadá to že snad budu muset odmontovat rukojeť (ta obsahuje palivovou nádrž), nenašel jsem ale jak se to dělá - jsou nějaké šrouby v těch silenblocích? Máte s tím prosím někdo zkušenost? Nebo k dispozici montážní návod? Děkuji velice

HECHT 45
HECHT 45
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 15.191 (?), 31.1.2023 16:14

Vydloubneš záslepky v silentblokách a vyšroubuješ uvnitř takové speciální šrouby, nadzvedneš motorovou část pily, odjistíš třeba šrouvobákem západku, povytáhneš primer, přepojíš ve správné pozici hadičky na nový s opatrností, aby ti neutekly dovnitř a zacvakneš nový primer. Dělej to v teple, západky na primeru jsou značně křehké. Nebo můžeš zkusit za starý primer zacloumat kleštěmi bez demontáže silentbloklů, pokud se ti jej podaří povytáhnout, vyměníš jej rovnou. Nádrž a prostor s hadičkami vypadá takto: https://www.amazon.in/Handle-Assembly-Chinese-Chainsaw-Silverline/dp/B07P8F6S16 V odkazu je bez primeru, jinak je to stejné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika