Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bunny už mě štveš. Sám víš, že to v návodu takto není. Ale také v návodu není, že by se nesměl stabilizátor používat. Jde ti o to, pokořit toho, kdo napsal, že se v návodech doporučuje používat ten stabilizátor? Mě to připadá jako když se dva kluci na ulici strkají a jeden sebere druhému čepici odběhne s ní. Ten bez čepice na něj křičí "vrat mě tu čepici". Ten druhý ji pověsí na plot a řekne "pojď si pro ni". Ten druhý "dones mi ji". Atd. Konec si každý dovede představit. Ke stabilizátoru. Když jsem si pořídil PS420C, tak jsem se obával vlivu stabilizátoru na životnost katalysátoru. Tak jsem se zeptal tady na tom fóru. Odpověď byla : Dávej do pily čerstvý benzin! No a v tomto vlákně jsem uvedl, že nevidím rozdíl ve vlivu benzinu na zanášení palivové cesty vč. karburátoru u 2T a 4T. Tvoje reakce byla, že vidíš rozdíl v tom, že 2T víc smrdí. A tak to na tomto fóru často chodí.Neví, kdo sem zanesl slepené membrány a p. Já jsem uvedl, že vyprázdnění palivových cest snižuje zanášení, ale zase nesvědčí membránám. Jak je vidět, vše co se tu uvede začne žít svým vlastním životem.

FO

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika