Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za reakci máte pravdu je to ten "acylpirin", ale ja je tam mám dva, koupil jsem je v Husq. Bylo mi řečeno, že když je budu dávat " acylpiriny " na sve místo musím je dávat takovým způsobem, že nejdříve zatlačím malý acylpirin a pak velký, ale musím se podívat kterou stranou je budu dávat, protože každá strana je jiná. Jedná strana je hladká a druha je drsná, takže každý " acylpirin" mám otočit hladkou stranou dopředu a natlačim je do dírky, kde mají byt uloženy, prosím je to tak, alebo je to jedno kterou stranou je budu dávat. Ja jsem se díval na ně mně se vidí, že nejde přesně a jednoznačně onačit která strana je hladká a která drsná snad asi pod zvětšovacím sklem. Jaký máte na to názor a co je správně.

děkuji   Zákopčan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika