Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, 
doufám, že mi tu nebudete psát, že řezat s motorovou pilou není pro ženu. Protože já prostě řezat chci, ale hlavně musím. Chtěla bych od vás radu, co byste mi doporučovali? Potřebuji nědo levného a kvalitního. :-) A kdo né, že? Budu ořezávat hlavně větve v lese, po vykácení lesa. Nechci vše pálit. Jsou tam silné smrkové větve, cca do 15 cm průměr. A pak doma na zahradě, různá dřeva, zažezávání, nějaké drobnosti. Takže chci hobby pilu. Byla jsem se podívat v jednom krámu, celkem se mi na místě líbila Echo 310 ES. Cena dobrá, 5tis., váha taky 4kg. Já se v tom moc nevyznám, přijde mi, že každý doporučuje to své oblíbené... a je to logické. Jen nevím, zda-li váha 4kg je ok? Já vážím 65 kg a jsem fyzicky zdatná... Díky za názory... Případně kdyby nějaký muž měl chuť přijet mi to pořezat, upeču mu dobrý koláč. ;-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika