Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

chcipla mi pila a uz nenastartovala. Je mi jasne, ze se pd klavesnice radi tezko, ale zajima me spis to, na co se mam pripravit. A prosim, ze jsem to zeslonil a jsem vul, vim sam..

Predminuly horky vikend jsem byl nuce sluzit letitou polosuchou brizu. Pilu jsem po 10 minutach daval na zhruba stejny cas odpocinout a aspon trochu dochladit. Bohuzel jsem namichal moc mastny benzin - 0,1l oleje do 2 litru benzinu (1:20). To jsem samozrejme ucitil hned po nastartovani, ale rozhodl se na to vykaslat.

Jak jsem psal - hodinu jsem s pauzami rezal a najednou, asi minutu po nastartovani, pila na volnobeh chcipla. Zkontroloval benzin, jeste tam neco malo bylo, pro jistotu jsem dolil a uz nenastartoval. Okem jsem ocistil zkontroloval svicku, alespon viditelna jiskra tam je. Co se mi tak zda, tak motor klade pri startovani znacny odpor, zejmena v kompresi pred zapalenim.Opravdu je odpor vetsi, nez byval, navic se ozyva syceni, jako kdyz nasavate vduch pres uzky odvor. A dale z pily po mnoha pokusech zacal vytekat benzi - podle stop nekde u vyfukoveho ventilu. Pote jsem se samozrejme vydal pro novy benzin a smes namichal spravne. Ale problemy pretrvavaji.

A ted mi prosim poradte - upekl jsem ji v tom horku (pridrel/zadrel) nebo se muze jednat o nejaky mene zavazny problem zpusobeny spatne namichanym benzinem?

Moc vsem predem dkeuji za info.

Honza

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika