Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, to se brzy informujete na tuto pilu!

 "Na co si dát pozor." -na to, aby jste nekoupil Husqvarnu 236, bych Vám odpověděl před koupí...

Úryvek z heureky:

"pila není vyrobená ve Švédsku, jak by někdo předpokládal, ale v Asii a Usa. Díly jsou velmi nekvalitní. Jako první mi odešlo zapalování (1760 kč) to mi v záruce vyměnili. jako další se povolil výfuk... na to bacha. dělejte raději bez chráničů uší, ať to slyšíte... vytřepou se vám pouzdra a rozseká to celý výfuk jako mě.(1090kč) v horším případě zničí závity v blocích..(cca3,500).
před 1. uvedením pily do chodu odšroubovat torxky, šrouby odmastit i závity v blocích.. kápnout hustou barvu nejlépe syntetiku do děr i na šroubky, pevně dotáhnout, nastartovat dvě min. protúrovat a nechat schladit... cca 45 min... už se nepovolí.
při starování mi odešlo ozubené kolečko z umělé hmoty (210) a dnes buben spojky s řetězkou... vzal sebou i pružinu brzdy... cenu zatím nevím... co ale vím určitě, větší sračku jsem v ruce nedržel..."

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika