Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jani nezveličujte to, nikde není psáno, že 560 potřebovala zlehka doladit. Kromě pár drobných úprav 560 potřebovala hlavně silnější zadní pružinu, silnější výfuk na spodní straně, jeden šroub na karteru navíc, který tam kvůli váze u první verze oproti starším Husqvarnám ubrali, silnější a odolnější těsnění a zesílené kartery u ložisek. 4 deka méně oproti konkurenci se zkrátka projevilo. Logický jev úplně nového našláplého a maximálně odlehčeného stroje. Když 372XP měla nahradit 576XP, bylo všude plno řečí, že tu váhu byl čert dlužen. Když si koupím lehkou, zas je plno řečí, že to nic nevydrží. Pokud mi jde pouze o spolehlivost a ostatní neřeším, pak si koupím těžkou a neobratnou humpoláckou pilu, která mi bude sloužit. Jak jsem psal, potřeba vědět co chci, před nákupem.  Problémy 362 jsem nezmiňoval, zase přeháníte. Dobře víte čeho se týkalo vylepšení: vibrací, elektroniky a zvedání výkonu, aby srovnali skluz. Stejně tak MS661 neztahovali pro nic za nic, díky opravě samozřejmě problémy nejsou, oprava je od toho, aby pomohla. Jak píše pán s 560, počty závad jdou s každým novým vylepšením dolů a nově právě zesílili kartery u ložisek, což byl poslední zásadní vroubek. Solo mělo u prvních verzí nedostatečné dorazy AV a při zatlačení velké vibrace.

viz testy:

Stará 681 a 681 po vylepšení

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika