Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dotěsnění a zklidnění běhu motoru nerozporuji, to ale dokáže u 4T i vhodný typ oleje. Zmiňoval jsem úbytek materiálu, vzniklý dlouhým provozem (neboli opotřebení, ojetí či jak chcete) - pokud je velké, přípravek Vám nepomůže. Osobní zkušenost mám s Lubrifilmem B2 (přísada do převodovky) - hlučné převodovce nijak neublížila, ale subjektivně hodnoceno ani nepomohla: zůstala hlučná a řadit šlo i předtím. Rozdíl v rozmezí jednotek dB uchem nepoznám. Objektivní by samozřejmě bylo převodovku rozebrat, proměřit, poté aplikovat přísadu, najet nějaké motohodiny a opět rozebrat a proměřit. Na to nemám čas a ani chuť - zajímá mne "instantní" efekt, ne laboratorní testy - pokud mám opotřebení v desetinách mm, mikrometr mne nespasí... Pokud má tazatel problém s kompresí a pila chcípá, žádné aditivum mu nepomůže, pouze výměna kroužků a pístu, či rovnou kompletu s válcem. Pokud chce jen prodloužit život motoru, prosím - ať testuje.

Máte-li čas a chuť, počtěte si - Přísady do paliv a maziv

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika