Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Toto je důvod, proč jak říkáte nereaguju na odpovědi. Jak chcete reagovat na podobné nepravdy a ohýbání napsaného??? Stihlka mě rozhodně nedostala pouhým pohledem, základní elektrické Stihlky pokládám za špatnou investici, konkurence mi nabídne to samé za drasticky nižší cenu. Naproti tomu vyšší modely nabízí to něco navíc, co mi konkurence nenabídne a tak se dá přehlédnout vyšší cena. Většinu pil o kterých píšu jsem vyzkoušel nebo vlastním, takže o nějakém pouhém pohledu se nedá hovořit, když mě něco dostane, tak jen z důvodu toho, jak se výrobek chová v praxi. Někomu stačí, že mu pilka vrčí, někdo chce, aby mu vydržela, já při nákupu nejvíce hledím na veškeré aspekty, životnost, použitelnost, cenu, zpracování, ovládání a hlavně hlavní funkci tzn. jak pila zvládá řezání dřeva. Další pokřivení mnou napsaného Stihlka MSE 230 rozhodně není za bratru 14 tisíc, aspoň si dejte tu práci a podívejte se na internetu na cenu a to se týká i jejího zařazení jako nejsilnější, což opět samozřejmě není pravda. Teď se dostáváme k vašemu poslednímu kroucení textu a sice: "Elektrickou pilu nelze posuzovat podle jednoho parametru."  Kde píšu opak??? Při mém doporučení jsem zohlednil všechny aspekty a jak jsem psal hobby Makita za 2400Kč malá lehká šikovná levná - doporučení pro nařezání haluzí naprosto dostačující, kdo řeže do kamen nebo krbu pár halouzek ročně do průměru 20cm nepotřebuje profi stroj a je to pro něj úplně zbytečná investice. Profi Makita cena 4500Kč s přihlédnutím na konkurenci např. Hitachi, kde dostanu naprosto srovnatelný stroj a to jak po stránce životnosti, tak vzhledu a provedení za cenu 3700Kč. Stihl MSE 230 cena 9500Kč, pro toho kdo chce to nej co se týče řezání. Neztrácím se v tom, mám ve všem jasno.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika