Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsem se podobně rozhodoval, konkrétně mezi Dolmar ES2136TLC a Narex EPR 35-24. Měl jsem obě pily v ruce a mě osobně lépe v rukou seděl Narex, který je také o 1kg lehčí. Makita/Dolmar mě přišla technicky o něco vyspělejší, ale já se nakonec rozhodl pro ten Narex a nelituji. 2400W je znát, pila řeže s velkou rezervou vše. Výhody Narex proti Dolmaru vidím v menší váze o 1kg, o 400w vyšší výkon, nádržka na olej se plní zhora, okamžité zastavení řetězu, cena. Nevýhody, někomu může překážet motor do boku, při překlopené pile trochu prokápne víčkem od nádržky olej. Dolmar má navíc spojku, uhlíky přístupné zvenčí a regulaci mazání. U podélně uloženého motoru je třeba počítat s meněím bočním cuknutím při spouštění a zastavení pily.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika