Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Safraporte a ja myslel, ze ten problem s vymenou retezu u Husqvarny uz vyresili. To i na tom Narexu co ted pouzivam je retezove kolo vne a neni problem listu oddelat...

Dalsim prekvapenim je, ze pisete, ze PS5000 je modernejsi. Byl jsem prekvapeny, kdyz jsem zjistil, ze byla predstavena v roce 2004. Jsem laik, takze mi to prijde skoro jako ze je to zastaraly (i temer vybehovy) model.

Jinak diky za ten servis, takze pokud vezmu Dolmar a netrefim se do vadneho kusu a za predpokladu, ze mi sesteluji zabeh hned pri koupi, tak bych tam musel jet jeste jednou. To zni dobre. Jinak jsem fanda, takze co na pile budu moct udelat sam, to bych si i rad udelal. O brouseni retezu ani nemluve...

Diky za porovnani obou pil!

Karel

PS: mate nejake doporuceni kombinace delka listy/retez? Na dolmar.com udavaji tyto, ale vazne netusim o co jde (snad krome delky listy, tady bych mozna intuitivne volil zlatou stredni cestu 38cm. Nebo ne?

Guide bar:
33 cm
Chain:
686 |.325 "
 
Guide bar:
38 cm
Chain:
686 |.325 "
 
Guide bar:
45 cm
Chain:
686 |.325 "
 
Guide bar:
38 cm
Chain:
099 | 3/8 "
 
Guide bar:
45 cm
Chain:
099 | 3/8 "
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika