Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Adame, cestáři a lesáci mají na rameni traktoru velkou frézu, která je schopná pařez okousat až do země. To ale vy nemáte, tedy nezbývají než zlaté české ručičky, rýč a dobrá sekera. Znám to, likvidoval jsem řadu nesmyslně nasazených jasanů do části cesty kolem chalupy. Máte-li řetězovou pilu, riskněte ztrátu jednoho řetězu a zkustě pařez shora nařezávat i po vláknech kam až to půjde směrem k zemi. Já pak do vzniklých drážek natloukal klíny a vždy se mně podařilo kousek odkousnout. Dále jsem odhrabával boční velké kořeny, ty podložil natlučným prkýnkem abych je alespoň trochu oddělil od země a pak je přeřezal, ovšem zde se často zajede do hlíny. Moc bych nedoporučoval jakékoliv vypalování! Je to neekologické, zdlouhavé a špinavé, zasviníte si trávník i zem okolo. A je to dosti nebezpečné - totiž pomale hořící nafta těžko chytá, čmoudí a nenasává se do pařezu, zvláště je-li čerstvý. No a benzín je silná výbušnina... Fanouš

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika