Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Navštívil jsem toto zahradnictví z důvodu zakoupení kontejnerované meruňky Kioto. Jeden zdejší kolega mě sice upozornil, že tato meruňka nestojí za nic a nepodařilo se mi zjistit, jestli i ostatním hnijí jeho plody od švu, stejně jako mně a Milanovi a navíc mně Kioto na podnoži wagenheimova ukončilo svojí existenci, ovšem díky Milanovu odkazu na pěstování meruněk pod Alpami, kde mimo odrůd řady Bergeron a Goldrichu figurovalo také Kioto, jsem se rozhodl přece jenom z meruňky Kioto zkusit ještě něco "vydupat". Myslím, že hlavně mrazuodolnost květů a plůdků by mohla být zajímavá. Co se týče zahradnictví Kruh u Jilemnice, tak na to, že se jedná o vesnické zahradnictví je celkový dojem určitě slušný. Někteří z Vás jste si zde objednávali meruňku Rubistu, tak pro ostatní podotýkám, že kontejnerovaných Rubist a Pisan mají ještě celý "les". Viděl jsem, že  mají problémy z kadeřavostí listů broskvoně, jelikož i u nich tato choroba řádí i přes řádné ošetření. Také jsem si všiml suché skvrnitosti na listech meruněk a mám takový dojem, že u mě se možná na plodech nejedná o strupovitost, ale o tuto suchou skvrnitost, která má projevy, jak na listech, tak pravděpodobně i na plodech. Zjisil jsem u mě právě tyto příznaky na plodech i listech zároveň.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika