Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte spoustu požadavků, které aby člověk pochopil tak by si musel text přečíst vícekrát což se vzhledem k délce popisu nikomu nechce.
Kdybych byl na vašem místě řešil bych to takhle: Na Jižní stranu bych dal Meruňku, doprostřed Višeň a na Severní stranu švestku.
myšleno na Jih půjde strom, který bude nejnižší a na Sever zase Nejvyšší.


a podle toho volte i podnože. Taky by bylo vhodné domluvit se sousedem jak ty túje plánuje velké a podle toho si pořídit podnože/stromy.


taky se rozhodněte jak budete stromy střihat. vzhledem k nedostatku prostoru bych já volil pěstovat švestku jako vysoký štíhlí strom. kde budu sbírat plody ze štaflí, a meruňku udělat třeba hodně kotlovitou, a višeň něco mezi.
Rozhodně zasaďte co nejdříve pár let trvá než ochutnáte plody, nebo zjistíte jestli se dané odrůdě daří.


Já osobně jsem řešil něco podobného s třešněmi, tak jsem zasadil více odrůd na menší prostor s tím, že až ochutnám plody tak v rámci opylení mezi sebou si nechám ty co mi nejvíce prosperují a chutnají.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika