Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Presne tuto temu som na tomto fore chcel zadat, pretoze by ma tiez zaujimalo ako je to s odolnostou jednotlivych kultivarov marhul voci monilioze. Ja osobne pouzivam chemicku ochranu iba v najnutnejsich pripadoch, preto by som chcel pestovat iba odolnejsie odrody.Bolo by dobre, keby sa pestovatelia podelili so svojimi skusenostami ohladne nachylnosti jednotlivych odrod k tejto chorobe.Ja zo svojich poznatkov za viac odolnejsie povazujem najma odrodu Vesna, Hargrand a Early Orange.Naopak za nachylne hlavne Pincot a Orange Red.Tento rok bolo priaznive pocasie pre rozvoj moniliozy. Postreky nevykonavam, ked uz je jasne ktore vyhony su napadnute, odstranim ich rezom na konarovy kruzok, pripadne zmladenim na nizsie postaveny zdravy letorast. Aj ked boli marhule pomerne silne napadnute, na visniach sa choroba neprejavila.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika