Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslim ze spravne.

Hm, zvlastna to zima, taku si este nepamätam, skonstatovala moja babka. Rozculeny z vody ktora mi zaliala cast zahrady (mali sme tu dost snehu a do toho vela naprsalo, tak sa to vsetko roztopilo) som iba odvkrol ze si toho nepamäta viac, ale kazda zima je ina, tak mozno fakt presne taka este nebola... :)

Ale k teme, mam sen mat vysadenych viacej odrôd marhul, no v tejto situacii som rad ze mam iba 2 Vehardy a jednu mladucku Leskoru. Som pripraveny urobit vsetko preto, aby som pripadnemu zmrznutiu kvetov zabranil, hoc by som mal presediet cele noci pod marhulou pri grile a prikladat polienka na ohen.

O kvitnuti je mozno este trosku zavcasu hovorit, no vyhliadky (ktore sa mozu mylit) hovoria ze najblizsi mesiac tu zimu z biedy uz nevytiahne, takze ostatne statisticky tepla a my sa mozme len domievat co to znamena pre nase milovane stromy. Aj ked pri pri niektorych pracach v zahrade ma prepadaju myslienky, ako sa dobre pracuje v takom pocasi, tak hned vytriezvem ked sa pozriem na puky stromov a uvedomim si ze je zaciatok februara.

Co uz, nie je to dobre a nic s tym nenarobime, len mi je luto tej prirody, ktora si u nas tuto zimu nevydychla a ani nevydychne, pocasie neobmedzilo tazbarov, a tak mohli posledne zbytky nasich lesov drancovat pocas celeho minuleho roku, a tak je tomu aj tento rok. Poslal som desiatky mailov na vsetky adresy ktore som nasiel v spojeny s nasimi lesmi, no ako z rozpravky prisla iba jedna odpoved, v ktorej som sa dozvedel ze zasoba drevnej hmoty narastla. Najsmutnejsie je ze ked som naposledy isiel napriec slovenskom, tak to tak vôbec nevyzeralo, no papiere nepustia, drevnej hmoty pribuda, aj keby u nas ostal iba jeden strom. Hm odbocil som, no chcel som aby ste o tom vedeli. :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika