Zkušenosti vertikutátor Al-ko Comfort 36 VE



host - 16.87 (?) 
27.4.2011 22:57, zobrazeno: 8657x

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s vertikutátorem AL-KO Comfort 36 VE? Prodávají v obchodě vystavený kus za 2 000Kč (původně 4000kč). Potřebuji asi na 600 m2. Nikde jsem se na tento typ nedočetl moc recenzí, tak nevím, jestli koupit nebo ne. Můžete poradit popř. doporučit něco jiného? Půjčovnu bohužel v okolí nemám. Děkuji VN

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 0.119 (?), 2.5.2011 20:17
za 2000 kc odporucam aj ked mne chyba zberny kos a neviem ho zohnat
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.103 (?), 2.6.2011 17:08

Mám ho už asi 4 roky na zahradě u chaty cca 2000 m2 a jsem s ním vcelku spokojená. Máme tam dost ovocných stromů a už ani na podzim nehrabeme listí, protože všechno tenhle stroj na jaře z trávy vybere. Docela dobře vyhazuje do koše, ale na zastíněné řidší trávě nože naberou i trochu hlíny a pak je koš na vysypávání těžký. A protože je koš látkový, tak nabraná hlína z něj trochu práší.  Ale za 2 tis. berte, jen si rovnou v prodejně podle přiloženého montážního návodu zkontrolujte, jestli něco nezapomněli namotnovat a nebo neztratili (má mít dva válce - nožový a drátěný, takže jeden válec bude namontovaný a druhý bude v krabici).

Možná jsem měla štěstí na kus nebo jejich vertikutátory jsou vcelku dobré, protože od AL-KO jsem loni koupila elektrickou sekačku na mrňavý kousek trávníku domů (je to asi 50 m2) a ta zkolabovala po třetím posekání 10cm trávy.  Reklamace u prodejce s šílenými problémy, naštěstí pro nedodržení 30tidenní lhůty na vyřízení reklamace šla sekačka do... pápá... a jinou od AL-KO už nikdy.

Betty

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika