Wolf-Garten vs. Stiga



host - 9.6 (?)
28.1.2015 20:05

No, to že má Wolf výkonnější motor bych netvrdil. Objem je sice 158 cc, ale Stiga má novější140 cc motor 550E s rozvodem OHV.  Osobně bych se přikláněl raději ke STIGA Combi už jen kvůli bezproblémové dostupnosti náhradních dílů i po několika letech. Ta cena je taky pěkná - ale poradím, prodejci si rovnou řekněte o sběrací nůž, pak budete koukat co ta sekačka poseká! Vyšší mokrou trávu dá naprosto bez problémů. Jinak proti Wolfovi nic nemám, MTD dělá dobré mašiny, ale Stiga je celkově o krok dál v konstrukci.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 158.156 (?), 26.1.2015 20:54, zobrazeno: 4286x

Dobrý den,

Vím žeo travních sekačkách už tu bylo psáno hodně, přesto bych rád požádal o vaše názory a zkušenosti.

Po dlouhém vybírání, procházení různých diskuzí a návštěv několika zahradních speciálek se můj výběr ustálil na modelu Stiga Combi 48 S za 8.290,- která vyhovuje pro sekání zahrady cca 800m, sečení nejčastěji 1x za 2 týdny. Ale nedalo mi to a ještě jsem zkusil navštívit moundfield (i přes mnohá odrazování v diskuzích), kde mě zaujala sekačka Wolf-GartenAmbition 46AB za 8.590,-. Ta má o něco výkonější motor B&S 550 o objemu 158cc.

V diskuzích jsem ale o sekačkách Wolf-Garten moc nenašel.

Můžete mi někdo poradit svými zkušenosti případně srovnáním těchtodvou strojů (kromě technických parametrů).

Předem děkuji za vaše názory.

Pepe

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.6 (?), 28.1.2015 20:05

No, to že má Wolf výkonnější motor bych netvrdil. Objem je sice 158 cc, ale Stiga má novější140 cc motor 550E s rozvodem OHV.  Osobně bych se přikláněl raději ke STIGA Combi už jen kvůli bezproblémové dostupnosti náhradních dílů i po několika letech. Ta cena je taky pěkná - ale poradím, prodejci si rovnou řekněte o sběrací nůž, pak budete koukat co ta sekačka poseká! Vyšší mokrou trávu dá naprosto bez problémů. Jinak proti Wolfovi nic nemám, MTD dělá dobré mašiny, ale Stiga je celkově o krok dál v konstrukci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika