Vari nechce nastartovat



Stránky: 1,  2   
host - 222.80 (?) 
15.3.2014 22:07, zobrazeno: 22568x

Dobry vecer prajem... prosim poradte mi s mojim vari.Nechce vobec nastartovat ani len odpálit.Normalne som rotovatroval a stroj mi zhasol naraz a od tedy nie a nie nastartovat.Benzin mam dobrý, iskru je že by zabilo kona, aj sviecku som už menil, kompresia je tiež.Len ked startujem tak z výfuku sa troska dymí... Pozeral som aj klin na zapalovaní..je v poriadku.Už si fakt neviem dat radi prosim ak niekto vie poradte... vdaka milan nove zamky, slovensko

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 178.235 (?), 16.3.2014 8:03

Milane, zkuste prohlédnout i ten tlumič výfuku, zda není ucpaný.Záleží kolik toho motor už naběhal.Pružinu a táhlo omezovače otáček jste kontroloval?Pod nádrží motoru bývá (při provozu se sekačkou) také" vrabčí hnízdo "a regulátor nepracuje.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 32.65 (?), 16.3.2014 20:27

pekný vecer prajem.Ten výfuk skontrolujem..Pružinka?Obmedzovač? Mate na mysli ovladanie vzduchu?Teda od karburatoru co sa ovlada to otvaranie klapky vzduchu?Ak myslite to tak funguje to... funguje.Prosim dajte mi vediet ci je to ono a velmi pekne vam dakujem za radu... prijejemný vecer a dakujem za skoru odpoved.Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 141.138 (?), 16.3.2014 16:10

Milane, něco podobného mne potkalo loni při „oračke“. Vyslechl jsem celou řadu rad, ale ani jedna nevedla k úspěchu, to je k rozběhnutí motoru. Nakonec jsem zkusil poslední záchranu. Koupil jsem nový karburátor a světe div se!!, mašinka jen zpívá, protože karbec nemá vývod pro připojení hadičky k autodekoventilu, musel jsem namontovat ruční. Ať se daří!!

Alfréd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 32.65 (?), 16.3.2014 20:33

Pekny vecer prajem... ten karburator som skusal dat z druheho pojazdneho..ale aj tak mi to nenaskočilo... ak prosim mate este neaky tip..dajte vediet.A co je to presne ten autodekoventil?Dakujem pekne za radu aj za ochotu pomost mi... prijemny vecer prajem milan..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 136.63 (?), 17.3.2014 8:26

Zdravím, zkontrolujte pohledem do výfukového kanálu zda není motor zadřený, nízká komprese může být důvodem. Vypadlé gufero těsnění klikové skříně to také může zapřičinit (nikoliv jen částečná netěsnost). Jiskra může "pálit" v nesprávnou dobu ikdyž je klínek vpořádku (vlivem elektroniky). Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 125.97 (?), 17.3.2014 16:34

Jde o to jaký máte motor, jestli máte dvoutakt tak jsme měli nedávno stejný problém, pokud kouří může to být tím že povolilo spodní gufero(náš případ),pak si přisává falešný vzduch a nepojede i kdyby jsme se uprosil, i nám to kleklo naráz, po výměně zase šlape jak hodinky(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 125.97 (?), 17.3.2014 16:40

Omlouvám se, nevšiml jsem si že už o guferu psal Standa(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 94.150 (?), 18.3.2014 19:58

Dobrý večer prajem všetkým ktorí mi pomahaju s mojim problémom... Hoši dnes som sa nahneval a vari som rozobral do poslednej skrutky... a našiel som celý problém mojho vari! Páni predstavte si... horný kruzok zlomený na polovicku... teda polovička kruzku chýba... budem muset pohladat vo výfuku.A asi nemal motor taku kompresiu aku ma mat... preto nesiel... zajtra kupim pekne všetky veci do motora piest, kruzky,piest. cap, valec..kluku, gufero,ložiská..proste vsetko dam nové... a musí to íst.Este raz dakujem všetkým za pomoc a ochotu poradit mi s mojim problémom.Vážim si to... A ak vari spravím ozvem sa vám, ze ako to slape.Pekný večera dakujem vam všetkým... milan slovensko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 125.97 (?), 19.3.2014 10:01

Důležité je že jste příčinu objevil, tak mnoho zdaru v opravě a ať zase brzy šlape(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika