Stenson 5200



host - 221.138 (?)
20.3.2010 8:22

Zdrávím.Jenom ohledně teto debaty.Pilu stenson, jsem zakoupil na Aukru 20.5.2009,Pila dorazila nalil jsem benzín a olej nastartoval vrčela pěkně jak třiapula v bahně, ale pak rup a chcípla.|Sundal jsem výfuk a zjistil jsem že upadlo od vyfuku kus zeleza a vletělo pod píst abylo po srandě, ale rychlá ochota prodejce se projevila, do 14 dnů dorazila nová pila.Pila do tedka frčí jak třiápula v baně, pořezal jsem asi 15m dřeva bez rozdílu jestli měké nebo tvrdé.Jeto silná pila ale radím dát menší lištu, pila nebude mít takovej odpor.jo jinak dneskajdu kácet 2 ořechy, průměr cca 50-60cm, tak dostane trošku na ....Tak zatím a taky at hlavě slouží...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 33.111 (?), 17.3.2009 22:55

Musím oponovat pane kolegoS pilou Stenson mám nařezáno spoustu hodin a opravdu jsem ji koupil ze zvědavosti.Myslel jsem, že ji za čas vyhodím a udělám si test se svou Husqvarnou 356xp(což je skvělá profi pila).No a ted je nosím na těžbu obě a rád je střídám, abych nevyšel ze cviku.Stenson je dobrá kvalita a ta moje má za sebou pár set kubíků a šlape slušně, takže,je na každém, co si vybere a jak s tím zachází

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.86 (?), 10.5.2009 17:29

Tak pane kolego, to bych tu vaši "těžbu" moc rád viděl, mám rád komedie. Asi ve skutečnosti 356ku XP vůbec nemáte, to byste tohle nemohl napsat.

PS: co ruce? nebrní :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 127.12 (?), 10.5.2009 20:47

Já už viděl v lese dobrodruhů... nějak už se ani nedivím co tady někteří píšou Teďy kupme všichni Stensny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.145 (?), 26.1.2010 12:06

356 xp přece vůbec neexistuje, tak ji pán nemůže mít. No a že by se spletl hrdý vlastník špičkovéhu modelu357xp v označení svého stroje je zvláštní.  Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.111 (?), 26.1.2010 7:44

Nezlobte se na mě, ale srovnávat 356 xp a nějaký stenson, to nemůžete snad myslet ani vážně. Źe Vy nás tady chcete všechny jenom nadzvednout, aby byla nějaká sranda a diskuze se tady trochu oživila? Jestli je to tak, tak to beru jako dobrej pokus o vtip, ale jestli to myslíte opravdu vážně, měl by jste vyhledat nějakou odbornou pomoc!! Stenson = pár set kubíků to je tedy pořádná pecka!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 26.1.2010 11:30

A neodlupují se Vám s tý Vaší "Huskvarny" písmenka z lišty?        Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 29.1.2010 8:58

No ale vrčí hezky. Bílooranžová je taky, no celé stihl, za ty prachy no nekupte to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.1 (?), 27.8.2012 21:12

Dobrý den, to je skvělé, že pilu v akci koupíte za necelých 12tis.Lidé kteří zde chválí pilu Stenson, zřejmě nechtějí pilu za 12tis, když řežou pár metrů dřeva ročně-ale to jste zřejmě nepochopil, Je to Čína, ale co dneska není-určitě máte doma spoustu věcí made in čina a možná o tom ani nevíte.Pilu Stenson mám již dva roky a je naprosto bezproblémová.Když jsem potřeboval náhradní díl, odeslal jsem prodejci a do týdne jsem měl, samozřejmě zdarma, díl nový.Takže pilu doporučuji, Petr si koupí pilu za 12tis.a bude všude říkat, že nemá Čínu.Vy ostatní normální si kupte Stenson a jeďte radši na dovolenou, než mít doma pilu za 12 na hovno...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 221.138 (?), 20.3.2010 8:22

Zdrávím.Jenom ohledně teto debaty.Pilu stenson, jsem zakoupil na Aukru 20.5.2009,Pila dorazila nalil jsem benzín a olej nastartoval vrčela pěkně jak třiapula v bahně, ale pak rup a chcípla.|Sundal jsem výfuk a zjistil jsem že upadlo od vyfuku kus zeleza a vletělo pod píst abylo po srandě, ale rychlá ochota prodejce se projevila, do 14 dnů dorazila nová pila.Pila do tedka frčí jak třiápula v baně, pořezal jsem asi 15m dřeva bez rozdílu jestli měké nebo tvrdé.Jeto silná pila ale radím dát menší lištu, pila nebude mít takovej odpor.jo jinak dneskajdu kácet 2 ořechy, průměr cca 50-60cm, tak dostane trošku na ....Tak zatím a taky at hlavě slouží...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.76 (?), 28.6.2010 18:16

Naprosto s vámi souhlasím. Jsem zedník a pilu jsem koupil na vyřezávání sterých krovů a tiplových stropů (pro nezasvěcené -trám vedle trámu). Dal jsem 40-ku lištu a řeže a řeže. Myslím že domu na běžné řezání topiva apod. je naprosto dostačující! Pepa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika