Zlevněný traktor TC 12,5 v Mountfieldu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 197.78 (?) 
8.8.2014 21:47

Výkonná sekačka za 30 000,- je vyrobena z relativně dobrých materiálů.

Pokud traktor vyrobíte z tzv. blata a z recyklovaných sr...k - tak proč by nemohl být levnější?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 176.91 (?), 9.8.2014 6:54

Prosím vás, kupte si to.Je to cenově jako kdyby jste odjel na týden s manželkou k moři a tam se smažil.Když budete trouba tak rozbijete i drahou sekačku.Kam se podívám, tak mají lidi něco z toho obchodu, tu štípačku, štěpkovač,vertikutátor, křovinořez.Nějaké řeči, jako tam nikdy, tak jak kdo.Lidi tam lítají pro tablety do bazénu, pro hnojivo, pro nože i na jiné značky sekaček, když zjistili že tam pasují a jsou levnější, Jen tak dospějete potom sám k nějakému názoru a pro druhý traktor už budete mířit jinam.Nebo po pěti letech sem napíšete že jste to nečekal, že jste překvapen nebo něco jiného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 227.2 (?), 9.8.2014 12:33

Ja bych si koupil to, o cem bych vedel, maji to kamaradi, pratele a spolehlive jim to chodi.Kdybych vedel, ze ten traktor, co je ted za 30-tisic jim roky spolehlive chodi, tak bych si ho klidne koupil.Jelikoz to nevim, tak nehodlam jiti cestou omylu s 30-ti tisici, pro mne to uz nejsou male penize, nebo takhle, jsou prils velke na to, abych zbytecne riskoval, vice nez je zdravo.Ono totiz vypada noveho ledacos pekne, ale o tom samotnem pak v praxi stroj neni.A miti doma, riskovat,miti plno oprav, nebo 200 kg skoro zelezného srotu, tj.pak dosti drahy spas.To radeji usetrim vice a pujdu do provereneho stroje, o kterem vim, ze kamarad s nim roky jezdi, dam treba jednou tolik penez, ale dam je za neco, kde kdyz nebude vylozene smula, je predpoklad, ze to bude roky slouzit.Kvalitu, provedeni,rozdil v materialech, funkcnost,to muze vypadat od pohledu nadherne a prakticky to pak muze byti v nejhorsim pripade kupa srotu.Ono to laka, krasne nabarvene, nove,ted cena nizka, nekupte to, ale nakonec to muze byti hodne drahe.A jak rikam, traktor,technicky slozity stroj, hodne materialu a za 30-tisic, to se mi fakt nezda, kdyz stoji 20-tisc i vice sekacka, snehova freza, jizdni kolo, atd.Je to na kazdem, aby zvazil, zac penize da, jestli se to vyplati.Bal bych se toho, ale zdani muze klamat, treba to spatne neni, ale osobne mam velke pochybnosti.Ani moje zkusenost s Mountfieldem neni dobra.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 71.146 (?), 7.8.2014 19:55

Samotný traktor jeho výkon na Vaši plochu Vám stačí.Akurát cena odpovídá kvalitě motor i celý podvozek je z Číny.Traktor spíše je kvůli nalákání zákazníků když se dostavíte na prodejnu hned Vás přesměrují na dražší model.Je jsem to neudělal ale i kúpil.Problém je že celé řízení kosa přední zadní náprava je pouze z tenkých materiálov.Jedine motor jako tak funguje.Už jsem litoval jeho koupi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 67.205 (?), 7.8.2014 20:05

posekané trávy beze sběru se nemusíte vůbec bát, sekám tak 8 let každý víkend, samozřejmě není to angličan ale kvalita slušná, mám HQ, mohl bych koš dát

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika