Sekačka Murray Green MXMH 650 E



host - 127.245 (?) 
10.4.2011 21:27, zobrazeno: 12447x

Dobrý den,

po dlouhem váhaní a přemýšlení zda si koupit Stigu Turbo 53S Plus s GCV 190, nebo Alkem 5200 BRV, popřipadě Husqvarnou LC53 jsem sáhl uplně po jiné sekačca v Obi za 6373Kč. Uvědomil jsem si že po založení trávníku mi nějakou dobu budou vylézat kameny a že s touto sekačkou budu ještě sekat zanedbanou louku cca 2000m2 pod domem. Po zvažení všech argumentů jsem ryskl obětování 6tkč za pro mě neznámý stroj, který má pojezd, má motor B&S 650 Eco, centrálně nastvitelnou výšku, dvojitá kuličková ložiska ve všech kolech a mulčovací klín v ceně,  s tím že za dva roky bych si připadně pořidil něco z výš zminěných sekaček.

Prvotní seznámení se sekačkou:

+ jednoznačně cena - za 6373 sekačku s pojezdem a touto vybavou

+ plní koš po okraj tak že jsem měl problém jej vysypat

+ mulčuje celkem hezky, zbytky trávy nejdou skoro vidět

+ sekačka je celkem lehká, tak při sečení ani nevyužívam pojezd

+  a když jej využiji, tak při přitáhnutí páky pojezdu jen lehce k sobě jede sekačka pomalu, čím blíže k rukojeti, tím jede rychleji - skoro jak Husqvarna :-)

0+ v OBI mi při prodeji řekli že koncem zaruky budu mít asi problem, protože na sekačku není v ČR servis, v manuálu k obsluze je že servis drží Briggs and Stratton + české tel. číslo na servis a ND (sekačku vyrobil Briggs and Stratton UK) - tak s ND asi problém nebude

0 při nastavení spodních pozic sečení pod sekačkou čouhají vzpěry pro uchycení koleček - prozatím to, ale při sečení nepřekáželo tak snad to bude OK

0 sekačka nemá manualní nastavení otáček, na druhou stranu je to vůbec potřeba?

- celolátkový koš má nevýhodu v tom že se z něj při pojíždění po málo zatravněných a suchých plochách práší

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 95.144 (?), 12.4.2011 21:20

Tak ten servis potvrzen, dostal jsem seznam na tři A4 včetně zastoupení v mém okolí cca 12Km.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 202.210 (?), 15.6.2016 21:11

Dobry vecer je mi jasne ze pisi hodne pozde ale i presto to skusim.  Jsme take majitele teto sekacky a mame problem s nozem nemame zadny seznam servisu nebo prodejce nahradnich dilu. Muzete prosim vas poradit? Diky moc. Prokop

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 15.6.2016 21:25

Murraye servisuje Cetea/Motor Jikov Green Velké Meziříčí - je to jejich dovozce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika