Sekačka Honda pro plochu 3000 m podle vibrací



Martin Dan - (32) - 167.64 (?)
10.5.2013 13:28

Já používám Hondu HRX 476 a žádné vibrace necítím. Manželka s touto sekačkou také seká a nestěžovala si.

Na tak velkou plochu zkuste to HRX, má větší záběr a silnější motor.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 8.5.2013 12:28

Mnohdy je na tom muž podobně nebo ještě hůř. Mě je 27 let a zhruba od 18ti mám problémy s rukama. Při práci s vibrujícím nářadím (příklepová vrtačka, bourací kladivo, motorovka, křovinořez, palice, kladivo, sekera...) po chvilce dostanu do rukou silné křeče a nářadí se nemohu pustit. V méně zatěžované ruce křeč povolí dříve a druhou musím násilím otevřít. Po absolvování všech možných vyšetření na chirurgii, ortopedii a neurologii jsem si připadal jako pokusný králík na všemožné léky a mastičky až se páni lékaři shodli, že mi nic není a jsem úplně zdráv. S touto diagnózou jsem opusil bránu oresní nemocnice a hold jsem se s tím musel naučit žít. Takže chápu tazatelku, že klade důraz na minimální vibrace. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.98 (?), 8.5.2013 12:49

Tazatelka dělá samozřejmě moc dobře, že vyžaduje co nejmenší vibrace a mělo by to být automatické ktiterium výběru u naprosto každého pracovního stroje.Komu vibrace a hluk nevadí ať si to užije a nevnucuje ostatním.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Martin Dan - (32) - 167.64 (?), 10.5.2013 13:28

Já používám Hondu HRX 476 a žádné vibrace necítím. Manželka s touto sekačkou také seká a nestěžovala si.

Na tak velkou plochu zkuste to HRX, má větší záběr a silnější motor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika