Sekačka bez koleček



host - 40.72 (?) 
23.5.2016 14:37, zobrazeno: 3227x

Už jste to někdo viděl naživo nebo s tím dokonce sekl? Jsou na benzín i elektrické. Zajímaloby mě jak to lehce pluje po trávníku a zdali to třeba v podletí moc nepráší (víc než klasická sekačka).

Toro HoverPro Series Mowers

Flymo UltraGlide

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 11.82 (?), 23.5.2016 15:36

Se strarší generací jsem sekal.Tento typ sekaček není novinka. Sekačka funguje dobře za předpokladu, že máte ideálně rovný a hustý trávník. Navíc s přibývající trávou v koši je její funkce omezená. Viz video u sekaček. Nejhorší ale je, že nikdo neparkuje sekačku stále na trávníku a tak je třeba sekačku na trávník a z trávníku nosit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 23.5.2016 15:46

Což o to, podvozek na převážení není těžké sestrojit. Spíš mi to přijde jako takový lepší vyžínač. Na zákoutí golfového hřiště asi dobrý, před dům taky, ale vyšší trávu v zahradě si tak představit neumím. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 158.80 (?), 23.5.2016 21:24
Predovšetkým treba povedať že tieto typy kosačiek sú určené na pravidelnú údržbu!!! trávnika, nie na "vyššiu trávu v záhrade".. S Flymom mám osobnú skúsenosť, typ so zberným košom má pre ľahšiu manipuláciu v prednej časti na bokoch koliečka, starší typ mal vpredu valček ktorý plnil tú istú úlohu... existujú aj elektrické typy bez koša a tiež verzie bez koša na motorový pohon ale tie k nám asi neboli oficialne dovážané... všetky tieto modely / mne najviac vyhovovali typy bez koša / dobre fungovali ak boli používané na to, na čo sú určené - na pravidelnú údržbu trávnika.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika