Sekačka Alko 40 quttro



durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?)
29.6.2008 22:29

aha njn BS motor..., skusil Váš kolega vyčistit aj tu trubičku ktora taha benzín z nadrže??? zvikne tam byť na nej take sitko ktore sa môže ucpať, potom to bude nebeží alebo beží ale prská z výfuku alebo nejde do otáčok, dalej môže byť vadný aj ten ich podarený membranový karbec z plastu, myslim že tie membrany sa daju vymeniť.

veľa zdaru

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 145.151 (?), 27.6.2008 12:59, zobrazeno: 4548x

Zdravím.Mám se svou sekačkou problém ten že mi nejde do otáček a na plný výkon.Motor natočit jde ale opravdu se jen šourá a sekat s tím je doslova horor.Odvezl jsem ji minulý týden ke kolegovi že mi ji dá do rychtiku ale nic se nezměnilo.Prý vyčistil a zabrousil nějaké ventilky.Pružinky na regulátoru jsou volné a vypadají v pořádku.Svíčka dává jiskru dobrou.Nevíte co s tím?Moc děkuji za případné rady.Motor je Briggs&Stratton.David Rubeš.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 29.6.2008 22:29

aha njn BS motor..., skusil Váš kolega vyčistit aj tu trubičku ktora taha benzín z nadrže??? zvikne tam byť na nej take sitko ktore sa môže ucpať, potom to bude nebeží alebo beží ale prská z výfuku alebo nejde do otáčok, dalej môže byť vadný aj ten ich podarený membranový karbec z plastu, myslim že tie membrany sa daju vymeniť.

veľa zdaru

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika