Pomůže někdo z výběrem motoru



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 80.39 (?)
12.5.2008 9:46

To, co píše pan J.S. je beze zbytku pravda. Pokud nejste opravdový motorářský fajnšmekr (to byste se asi neptal), tak ani koupí motoru B-S nijak neprohloupíte. Pro tak jednoduchý stroj, jako je sekačka,  jsou osvědčené a dostatečně spolehlivé.
   Správný chlap vybírá každý stroj obvykle podle motoru (žena spíš podle barvy). Možná ale stojí za to, zvážit i materiál šasí, váhu sekačky, šířku pokosu, nastavitelnost madla, snadnost čištění, aj. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 220.6 (?), 11.5.2008 11:09, zobrazeno: 6538x

Máte někdo zkušenosti z touto sekačkou Honda HRG 415 C3 PDE, a z Hondou vůbec. Nebo radši vzít sekačku z Brigss motorem. Někdo píše že je lepší Honda, jiný že Brigss motor. Tak že teď nevím? Můžete napsat i něco navíc, ohledně zkušeností.   DĚKUJI

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 11.5.2008 13:27

Moje zkušenost - Honda je o něco dražší, ale odpovídá to kvalitě provedení i užitným vlastnostem - výkon, spotřeba, hlučnost, kultivovaný chod. Pokud váháte ve výběru, tak asi o Hondě uvažujete a akceptujete i vyšší cenu. Jsou to jedny z nejlepších malých 4 taktů - mezi japonskými motory, které v tomto směru mají značnou technickou převahu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 80.39 (?), 12.5.2008 9:46

To, co píše pan J.S. je beze zbytku pravda. Pokud nejste opravdový motorářský fajnšmekr (to byste se asi neptal), tak ani koupí motoru B-S nijak neprohloupíte. Pro tak jednoduchý stroj, jako je sekačka,  jsou osvědčené a dostatečně spolehlivé.
   Správný chlap vybírá každý stroj obvykle podle motoru (žena spíš podle barvy). Možná ale stojí za to, zvážit i materiál šasí, váhu sekačky, šířku pokosu, nastavitelnost madla, snadnost čištění, aj. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
wiperek - (6) - 192.76 (?), 13.5.2008 11:12

Plně souhlasím s kolegy, sekačka Honda je opravdu precizně zpracovaná ale pořádně si za to připlatíte a pokud nehodláte sekat obrovské lány což s touhle sekačkou ani nejde tak se klidně rozlédněte i po méně značkových sekačkách s motory Honda nebo B&S. Rozhodně neprohloupíte. Já osobně používám šestikoňový B&S na podvozku Hecht a byl jsem velmi překvapen jak dobře funguje. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 33.146 (?), 13.5.2008 11:51

Když se budete o jakkýkoliv motor dobře starat, většinou jeho životnost převýší životnost podvozku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
solenza - (14) - 28.178 (?), 13.5.2008 13:43
Já mám motor Tecumsech Vantage 35 a jsem s ním spokojenej. Sekačku jsem koupil tehdy ještě v Carrefouru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika