Nižší výkon motoru Honda GCV 135



host - 55.122 (?) 
20.5.2013 12:04, zobrazeno: 8189x

Zdravím, vlastním sekačku Stiga 47S turbo s motorem Honda GCV135 (4,5 HP). Motor běží bez problémů bez vynechávání, ale při zátěži nějak nestíhá. Loni bez problémů. Vyměněná svíčka i olej. Při startování a přidání plynu černý kouř z výfuku. V provozu bez problémů 5-tým rokem. Je zralá na servis? Děkuji Miroslav

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 156.38 (?), 20.5.2013 12:41

Navrhujem vymeniť vzduchový filter, môže byť zanesený - to znižuje výkon motora, zvyšuje spotrebu a zapríčiňuje kolísanie otáčok motora po jeho zohriatí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 55.122 (?), 26.5.2013 10:25

Děkuji, závada odstraněna. Vyměněn vzduchový filtr a ještě snížit hladinu oleje (byl nad rysku). Teď opět šlape ok.    Miroslav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 249.32 (?), 26.5.2013 10:34

Tohle mi dělalo u Hondy taky. Ale pomalu se to zhoršovalo až motor začal houpat nahoru a dolu. Sice to sekalo ale špatně a na vyšší trávu nebo drny se motor dusil. Včera jsem sundal karburátor a při čištění z něj s benzínem vytekl takovej cucek trávy. V nádrži byla zase skvrna jakési emulze. Celé jsem to vyfoukal kompresorem, včetně nádrže a palivového potrubí. Dal nový olej a motor jde zase krásně. Sice jsem nesekal, protože začalo pršet, ale předtím motor houpal i na volnoběh a tedˇ jde perfektně. Co se ale týče toho černého zakouření při startu, to přetrvává. Ovšem tato Honda kouřila při startu hned když jsme jí přivezl fungl novou. Co se týče vzduchového filtru, tak já jsem ho vyfoukal kompresorem ale jestli je to dostatečné, nevím. Protože nevím jaký odpor klade nový filtr. Ten starý když přiložím k rámečku sání, tak ho motor přicucne a můžu dát ruku pryč, aníž by filtr spadl. Tak pro sichr koupím nový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika