Mountfield TDL 484 TR B



host - 72.246 (?)
6.5.2009 23:05

Zdravím, trubička je samostatný díl a nechá se koupit v MOU cena cca 100 kč.Jestli praskla jsou zvýšené vybrace motoru budto nevyvážený nůž nebo ohlá klika

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 0.29 (?), 2.6.2008 8:55

Tak problém vyřešen. O víkendu jsem sekačku rozebral a zjistil následující. Byl nařízlý kabel od svíčky. Nařízl se o hranu plechového krytu´. Docházelo k ukostření a motor měl tendenci chcípat. Kablík je opraven a sekačka vesele seká bez prskání a chcípání. :) Při té příležitosti jsem vyčistil i kovové sítko na trubičce na sání benzínu. Také nebylo úplně čisté.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.155 (?), 2.6.2008 19:40

Postupně jsem reagoval na jednotlivá doporučení a výsledek se nedostavil. Navštívil jsem dva servisy, zatím jen dotazem. V jednom mi řekli, že odešel motor, že si mám koupit novou sekačku. V druhém to bylo zajímavější - závada byla popsána jako vadná membrána karburátoru, oprava za asi 200kč. V pondělí 9.6. mám sekačku přivést. Pak se ozvu. Podotýkám, že se jedná o sekačku RASER rok výroby 1999, Motor B&S 35 clasic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.69 (?), 2.6.2008 21:02

Nedávno sme mali podobný problém s týmto motorom. Bolo potrebné vyčistiť karburátor ultrazvukom a vymeniť membránu - šlape ďalej bez problémov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 39.155 (?), 10.6.2008 19:11

Po výměně membrány, vyčištění karburátoru a seřízení otáček, sekačka funguje k plné spokojenosti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 186.98 (?), 16.6.2008 15:14

Mám stejnou sekačku a měl jsem letos i stejný problém. Vyčistil jsem plastovou trubičku zakončenou sítkem, byly na ní smítka. Motor teď běží plynule. Bohužel jsem pořádně neutáhl hlavní šroub, kterým je nádrž k bloku motoru přišroubována, a šroub jsem při následných sekáních ztratil. Jedná se o šroub s Witworthůovým závitem, takže mě návštěva opravny Mountfieldu stejně nemine.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 150.1 (?), 12.3.2009 7:48

zkus FABORY, tam maji od sroubu skoro cokoliv

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 80.176 (?), 1.5.2009 17:02

Ahoj ja mam stejný problém a snažil sem se demontovat a vyčistit karburátor.Všechno vypadalo OK ale při nasazování se mi nezdála ta trubička jak vede k motoru palivo od karburátoru tak sem ji chytil a zůstala mi v ruce Je z nějaké slitiny a tak ze 3/4 byla začernalá asi naprasklá.Nicméně mě zajímá jak to tam je jesltli je to samostatný díl a dá se vyměnit nebo je to už součast motoru?Popřípadě kolik by mohla stát oprava.Vrchní kryt jsem zatím nedemontoval proto se ptám.Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 80.176 (?), 2.5.2009 12:42

Tak jsem to rozebral.Je to vyměnitelný díl jak z nejakého laminátu.Ja sem se to pokusil slepit 2složkovým lepidlem "tekutý kov" nevím zda to bude držet sou tam nad motorem docela vysolé teploty.Pokud držet nebude jsem zvědavý kolik to bude stát.Jinak se mi povedlo ještě ulomit jednu pružinku co je nad karburátorem jakt reguluje klapku.Snad to je běžný díl.Jinak sekačka jede 9sezónu až doteď bez poruchy.Jen výměna olej, svíčka,nůž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 41.244 (?), 6.5.2009 19:34

zdravím,

chcem sa spýtať ako sa na BS LS45 motore s klasickým membranovým karbecom nastavuju maximalne otáčky?

niekde som tu čítal že na to služi ten jazýček na ktorom je uchytená pružinka (ta menšia stieborná)  ta väčšia cierna myslim že vedie k regulatoru otáčok do vnutra motora kde to riadi nával vzduchu ktorý sa opiera do tej  "lopatky". potreboval by som trocha pozdvihnuť otáčky pretože už to nemá take otáčky ako ked to bolo nové, možna su tie pružinky už unavené. treba ten jazýček kde je uchytená pružinka vyhnuť tak aby sa pružinka napla alebo sa ešte viac povolila?

ďakujem za cenne rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 72.246 (?), 6.5.2009 23:05

Zdravím, trubička je samostatný díl a nechá se koupit v MOU cena cca 100 kč.Jestli praskla jsou zvýšené vybrace motoru budto nevyvážený nůž nebo ohlá klika

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika