Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 112.69 (?) 
16.3.2016 13:49

Máte prostě v životě smůlu a všechno se vám kazí, doufám že aspoň v lásce máte štěstí.Jinak moje stiga šlape jak hodinky a nemůžu si stěžovat Pepa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 112.69 (?), 16.3.2016 13:41

Dobrý den.Mám traktorek stiga 3084 H a seču sním zahradu 1400m mírně do svahu hodně stromů a celkem hrbolatou, seču nejméně každých 14 dní hydrostatická převodovka má celkem velký ventilátor chlazení a nemám sní žádný problém.Po posečení celé zahrady je akorát trochu teplá.Jinak seču na 3/4 plynu a perfektně zbírá trávu do koše.jinak klidně seče i na zpátečku, tlačítko které se musí při tom držet jsem propojil tak že bez problémů.Traktůrek je velmi pěkný má led světla mohu jen doporučit.Pokud by vás něco zajímalo klidně napište Pepa.

pepaokal@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 44.40 (?), 17.3.2016 19:36
Osobně mám s hydrogearem špatné zkušenosti, ale na Vaší ploše a bez kopců se s potížemi určitě nesetkáte.Stiga je od střední třídy stále kvalitka, ty nejlevnějši produkty jsou následek globalizace, ale kdyby byly nepoužitelné, tak si s nima jméno nekazí.Dostupnost dílů je suprová-do tří dnů, nejdéle to bylo pět dní(8let zkušeností s touto zn.,mám pět výrobků od stigy).Váš mth. náběh za rok bude cca 40mth, za deset let Vám to bude stále jezdit :).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika