Malotraktor kolem 60000



host - 71.175 (?)
6.4.2009 16:50

Mohl by tu někdo vysvětlit jak ta hydrostatická převodovka funguje. Díky

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
                     
host - 180.243 (?), 6.4.2009 16:19

Pro 97.27:

A kde se u nás dá taková K574 pořídit? Jsem totiž majitel CubCadetu 1023 s motorem Kohler Command 25HP a převodovkou HydroGear 517(?). Prostě slaboučkou převodovkou bez uzávěrky.

Myšlenkou na přestavbu na slušnou převodovku s uzávěrkou jsem se zabýval několikrát, vždy to skončilo na ceně, která byla kolem 40-50 tisíc. Takže mne zajímá, kde K574 pořídit a také za kolik.

A i když se budeme bavit o novém stroji, tak neznám travní traktor s K574. Možná JohnDeere X700, ale ta cena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 6.4.2009 16:26

To je totiž to, na co narážím i já. Kvalitní hydropjezd musí být o dost dražší než mechanická převodovka. Aspoň tak to vidím já.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 6.4.2009 16:45
Správně, hydropojezd je právě dražší a proto mě poučte včem nebo jak ty dražší peníze v hydru lépe využijete nežli já se svojí mechanikou?Také mě můžete vysvětlit o co lépe nebo kvalitněji posekáte s vašim hydrem za 70000 nežli já se svojim staříkem za 20000, toto mě zajíma více nežli jaký je kvalitní či nekvalitní hydropojezd, vždy je to o penězích ale výsledek práce je stejný, nebo se pletu?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.175 (?), 6.4.2009 16:50

Mohl by tu někdo vysvětlit jak ta hydrostatická převodovka funguje. Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 6.4.2009 17:01
hydrostat funguje na principu- čerpadlo které pohání motor přez klínový řemen dává tlak oleje do ventylu kterým se přepouští dle potřeby výkonu do hydromotoru který roztáčí hnací hřídel nápravy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sury - (32) - 156.69 (?), 6.4.2009 20:17

No a co traktory od Castel Garden ty maj kvalitni hydrostat a nebo jak by se to dalo poznat... tam vubec nepisou co by to mohlo bejt za typ.

Jinak jsem z toho dost zklamanej... kdyz nebudu mit kvalitni prevodovku tak je my 25 koni k nicemu 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.38 (?), 6.4.2009 20:50
Pokud vam to pomuze. V praci mame jesterky pouzivane ve 3smennem provozu a hydrostaticky pohon daleko prevysi zivotnost motoru (Perkins). Jedna patnactileta jesterka po prepoctu motohodin ma jiz najeto 2,5 milionu kilometru. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 6.4.2009 21:14

Jistě že to pomůže. Kdo zná konstrukci a porovná řešení hydropojezdu u ještěrky od A po Z a těch drnčítek na sekání trávy pozná kde se láme chleba. Lidi nezlobte se na mě, ale hydropojezd který nemá to nejdůležitější - chladič oleje nemůže dlouho, spolehlivě a tvrdě pracovat. Podívejte se na jakoukoli pořádnou mašinu - má chladič oleje. Že by zahradní traktory byly z kosmického programu tak dokonalé a nepotřebovaly chladit olej? Já myslím že asi né. Já to vidím snahu ošulit to k vůli ceně co to de však na to ježdění to bude stačit. Třeba bude o to se nehádám, ale chtít po tom jízdy do lesa pro dřevo ap. jak zde čtu asi ne. Nebo ano jen nevím jak dlouho. Mrkněte na Wisconsin, ten tam má stroj s plnokrevným hydrem. Taky ta cena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 6.4.2009 21:24
Klobouk dolů před vašema ještěrkama a hlavně před výkonem i obsluhy, v přepočtu musí najezdit 19km za hodinu a to od ledna do ledna a svátky nevyjímaje což znamená za těch 15 let najezdit denně 456km no kam se hrabou mnozí šoféři na silnici proti fabrice no a co teprve ještěrka v terénu, to je pochodák ani si nedovolím o tom podnikovém terénu a jeho převýšení pochybovat
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.43 (?), 6.4.2009 23:34
Ano pracuji v nepretrzitem provozu svatky nesvatky jelikoz je vyroba velice zavisla na akumulovanem teple a jakekoli odstavky jsou velice ztratove a pro majitele neefektivni, proto ma take jesterka vlastne stalou provozni teplotu, cimz odpada opotrebeni studenymi starty. Nevim jak servisak Jungheinrichu prisel zrovna na tuto cifru, ale nemam duvod mu neverit. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika