Kultivátor Hecht 760



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 116.34 (?) 
9.6.2008 21:39

A nemá tu nikto s týmto kultivátorom žiadne skúsenosti? Myslím, či s ním už niekto pracoval alebo ho mal v rukách a mal tú možnosť si ho vyskúšať.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 87.34 (?), 16.10.2013 23:18

Kde se nalézají nožové plečky. Rád bych si jednu koupil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 147.194 (?), 28.4.2009 12:53

Já jsem majitelem kultivátoru Hecht 760 a nejsem spokojen, protože na mojí malé zahrádce vydržel pracovat jen 3 hod. čistého času za 3 roky a porouchal se přesně 14 dní po skončení záruční doby. Došlo k poruše šnekové převodovky  -  stálo to hodně peněz i času. Volil bych jinou značku. Zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 78.38 (?), 29.4.2009 9:35

Jsem též majitelem zmíněného stroje, letos už jsem ho měl dvakrát v opravě. Špatné starty motoru Thorx a velká kouřivost a po druhé unik benzínu u karburátoru a upadlý vzduchový držák filtru. Hlavně motory Thorx nejsou seřízené, tak počítejte s další investicí.  Už hodně jsem se nazlobil s kultivátorem a to pracuje, tak tři hodiny za rok. Doporučuji jinou značku. Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 16.190 (?), 29.4.2009 10:06

Mám elektrickou ETA 6707. Zatím spokojenost. Na menší zahradu ideální.Když ji viděl soused, hned si ji obstaral též.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 29.4.2009 10:43

Mám taky ETU, první sezónu, takže zkušenost krátká.  Myslím, že rozdíl oproti Hechtu nebude velký. Hecht má lepší držadla, Eta asi trochu pevnější nože, taky o pár W více. Jsem s kultivátorem, vcelku spokojený, jednou jsem jej uvařil - po delším chodu v mokré jílovici - ale má asi tepelnou pojistku, takže po vychladnutí běžel dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 147.174 (?), 16.10.2013 12:40

Prosím o sdělení, zda u elektrického kultivátoru jsou při práci nutné kolečka. Mám Hecht 740, zkusmo jsem poprve objel právě porytý záhon a kolečka mi stroj nepustila dál u každé větší hroudy. Pracuje i bez koleček, nebo se zahrabává?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 117.1 (?), 26.3.2010 20:45

ja mam Hecht 760 dva dni a po skusobnom nastartovani som s nim na druhy den pracoval s prestavkou na kavu jeden a pol hodiny a poskodila sa snekova prevodovka.To mam na zahradke pieskovu zem na Zahori ani ina neni.Som z toho hodne sklamany. Jano

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 15.114 (?), 10.4.2010 12:46

Tak nevím, asi máme s kamarádem(bydlí ode mne 10km) štestí, ale oba máme Hecht 760(na jeho doporučení jsem si jej vloni také koupil, kamarád jej má od roku 2008) a žádný problém se startováním nebo s převodovkou nemáme. Mám záhumenek 2000m kultivátor používám v trochu kamenité půdě a problémy? Žádné!. Jasně mohl by mít větší záběr, pohodlnější rukojeti, ale za ty peníze? Prostě se mi nechtělo dát 12000Kč za jiný a ušetřil jsem a nelituji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 196.253 (?), 10.4.2010 13:00

Vloni jsem kupoval benzínový kultivátor einhell, který fungoval asi jednu motohodinu, pak odešla řemenová? převodovka. Kamarád ve stejnou dobu kupoval hecht 760, který vydržel asi dvojnásobek. Odešla šneková převodovka. Dnes mám elektrický kultivátor a už bych neměnil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika