Krovinorez dolmar 335,4 4-takt



M. P. - (24) - 179.249 (?)
27.5.2011 10:26

Třeba v Německu nebo Rakousku je Dolmar dražší než u nás i když se dá považovat za místní značku. Ale stejné to je třeba se Škodovkou u nás, taky na ně nemáme nejnižší ceny v rámci EU...? Všechno to je o konkurenci a podle toho se také vyvíjejí ceny. Sám jsem při koupi některých strojů a elektroniky uvažoval koupit to třeba ve Francii Británii nebo USA, protože tam byly výrazně levnější i s dopravou někdy i 50% ceny u nás...! Ale zatím jsem se k tomu neodhodlal. Momentálně je údajně velice výhodné dovážet z Číny ale chce to počítat s nižší kvalitou a taky větší poruchovostí a taky tím, že vás může někdo napálit...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
M. P. - (24) - 179.249 (?), 27.5.2011 10:26

Třeba v Německu nebo Rakousku je Dolmar dražší než u nás i když se dá považovat za místní značku. Ale stejné to je třeba se Škodovkou u nás, taky na ně nemáme nejnižší ceny v rámci EU...? Všechno to je o konkurenci a podle toho se také vyvíjejí ceny. Sám jsem při koupi některých strojů a elektroniky uvažoval koupit to třeba ve Francii Británii nebo USA, protože tam byly výrazně levnější i s dopravou někdy i 50% ceny u nás...! Ale zatím jsem se k tomu neodhodlal. Momentálně je údajně velice výhodné dovážet z Číny ale chce to počítat s nižší kvalitou a taky větší poruchovostí a taky tím, že vás může někdo napálit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika