křovinořez Al-ko



host - 212.195 (?)
27.6.2008 17:56

No nechci vás strašit, ale při té délce kabelu si to nechejte určitě proměřit revizním technikem! Pokud tam bude kabel trvale, tak počítejte s oxydací spojů.Proudový chránič ani připomínat nebudu, ten je v dnešní době samozřejmostí! Pracuji v tomhle oboru už několik desítek let a mohu vám potvrdit, že elektřina je sice dobrý sluha, ale velice špatný pán zvláště na zahradě.I před ohněm nebo velkou vodou se dá utéct, když probije z nějakého důvodu sekačka nikoliv a je těch případů v ČR několik desítek ročně! Mě osobně nic takového do domu nesmí, raději jsem investoval do kvalitního stroje, je to nakonec levnější než pohřeb.Ten Vy ale neplatíte co?To zaplatí příbuzní.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 84.188 (?), 26.6.2008 8:57

Je to prostě rámus - nevím, jak bych to jinak popsal. Párkrát jsem při sekání křísnul o kamen schovaný v trávě, ale na to by snad měl křovinořez být zařízený, na půjčeném v takové situaci prostě vypnula spojka, zde ne.

Uvidím, co mi poví po opravě. Stejně křovinořez nesplnil očekávání, je méně pracné postrkovat tu sekačku, která trávu rovnou sbírá do koše. Zahradu s ní také posekám rychleji díky většímu záběru a nějaký skrytý kamen ji nerozhází, protože ten motor je velmi robustní (pochází asi z darlingu) a má více než dvojnásobný výkon než ten křovinořez.

Dnes se chystám rozvést ten kabel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 212.195 (?), 27.6.2008 17:56

No nechci vás strašit, ale při té délce kabelu si to nechejte určitě proměřit revizním technikem! Pokud tam bude kabel trvale, tak počítejte s oxydací spojů.Proudový chránič ani připomínat nebudu, ten je v dnešní době samozřejmostí! Pracuji v tomhle oboru už několik desítek let a mohu vám potvrdit, že elektřina je sice dobrý sluha, ale velice špatný pán zvláště na zahradě.I před ohněm nebo velkou vodou se dá utéct, když probije z nějakého důvodu sekačka nikoliv a je těch případů v ČR několik desítek ročně! Mě osobně nic takového do domu nesmí, raději jsem investoval do kvalitního stroje, je to nakonec levnější než pohřeb.Ten Vy ale neplatíte co?To zaplatí příbuzní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 84.188 (?), 27.6.2008 22:38

Chránič tam samozřejmě dám, kabel je měděný a nový, zásuvky a zástrčky taky. Nejsem blbec, jak si očividně myslíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 84.188 (?), 16.7.2008 17:16

Takže reklamace je vyřízená, dostal jsem zpět peníze, personál se choval velmi vstřícně. V čem byla závada ze servisu nenahlásili.

Protože jsem mezitím rozvedl ten kabel, dopadlo to vlastně nejlépe, jak mohlo - křovinořez by stejně skončil nepoužívaný v rohu kůlny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika