Jonsered BC 2125 - pridreny motor?



host - 69.216 (?)
8.3.2012 17:00

dle toho co popisujete by se motoru nemělo nic stát. Hold je to stroj na letní teploty a ne +5... Chce ho to pořádně zahřát a pak pojede jak má. Jen mi přijde škoda míchat palivo, když křovák teď tak dva tři měsíce nepojede a tu směs už by jste po tak dlouhé době neměl používat.

Z.F.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 136.198 (?), 5.3.2012 7:09, zobrazeno: 6095x

Dobry den

Vytahl jsem po zime ze sklepa krovinak, kde byl uskladnen s prazdnou nadrzi pri teplotach nad nulu a v suchu. Zkusno jsem jej nastartoval a pri okolni teplote kolem +5°C ho nechal chvili bublat a pak pridal pomalu plyn na plnych otacek. Nasazena byla strunova hlava. Motor dosah plnych otacek a asi po 10 sec behu se zacly otacky rychle, ale plynule snizovat. Tak sem jej nechal jeste minutu na volnobehu a pote znova vytocil a to jiz bezel normalne. Muze u se pridrit motor, kdyz je v uhlovem prevodu chladem tuhe mazivo a klade motoru velky odpor? Mohl jsem motor poskodit? Smes jsem mel cerstvou i tuku v prevodu bylo dosti.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 69.216 (?), 8.3.2012 17:00

dle toho co popisujete by se motoru nemělo nic stát. Hold je to stroj na letní teploty a ne +5... Chce ho to pořádně zahřát a pak pojede jak má. Jen mi přijde škoda míchat palivo, když křovák teď tak dva tři měsíce nepojede a tu směs už by jste po tak dlouhé době neměl používat.

Z.F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika