Jednonápravový traktor firmy MAB nebo starší MT7-032 UNI?



host - 26.219 (?)
1.10.2010 8:42

K čemu ho budete používat? Já jsem sháněl něco solidního na dopravu z vozíkem a orbu malých ploch a tak jsem pořídil Agzat s diferenciálem a uzávěrkou s motorem Honda GSV 190. Osadil jsem jej pneumatikami 6x12 a je z toho vnikající stroj, mnohem lepší než Vari. Vari mám taky, je univerzálnější, používám ji na rotavátorování. Proto je důležité ujasnit si, k čemu budu traktor používat. P.G.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 8.115 (?), 29.9.2010 18:25, zobrazeno: 18917x

Máte někdo nějaké zkušenosti či poznatky k jednonápravovým traktorům, které vyrábí italská firma MAB? Našel jsem na internetu pouze 2 prodejce. Oba mají totožné popisy. Stroj vypadá poměrně dobře a hlavně je poháněn motory Honda z profi řady. Je ale bohužel trochu slabší než malotraktor MT7-032 UNI, který se vyráběl v AGS v Jičíně. Setkal jsem se s tímto strojem poprvé a tak nevím, co si o něm myslet. Prodejce tvrdí, že se celý montuje z kvalitních dílů v Itálii. Víc by se mně líbil ten malotraktor UNI z Jičína, ale zase ten MAB má velkou výhodu, že má dostupný servis, takže když se něco pokazí, nebudu mít problém. Na druhou stranu mám obavu, že traktor MAB je slabý.

Hrozně rád bych si vyzkoušel v praxi malotraktor MT7-032 UNI, ale neznám nikoho s tímto strojem.

Předem moc děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 26.219 (?), 1.10.2010 8:42

K čemu ho budete používat? Já jsem sháněl něco solidního na dopravu z vozíkem a orbu malých ploch a tak jsem pořídil Agzat s diferenciálem a uzávěrkou s motorem Honda GSV 190. Osadil jsem jej pneumatikami 6x12 a je z toho vnikající stroj, mnohem lepší než Vari. Vari mám taky, je univerzálnější, používám ji na rotavátorování. Proto je důležité ujasnit si, k čemu budu traktor používat. P.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 244.74 (?), 24.10.2010 20:15

Srdečně zdravím,

vlastním UNI MT 7-55, který je osazen motorem ROBIN EY 28D. Jsem první majitel od 16. září 1993. Co tento stroj již dokázal by zabralo hodně stránek popisu. Jsem plně spokojen a nelituji. Zdůrazňuji, že stroj neměl žádnou podstatnou závadu. Tímto skládám poklonu dnes již bývalé firmě AGROSTROJ Jičín. Škoda, že skončila výroba. Jirka z Jižní Moravy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika