Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?) 
3.2.2016 7:52

Zdravím, rozhodně se nemíním s Vámi "hádat" ale mám dojem, že toho o komutátorových ani EC motorech mnoho nevíte. Jen pro úplnost, komutátor nepřepíná "polaritu tzn. směr prudu"," tak jsou také základní pojmy a části elektromotorů, které by měl každý znát". Nemusí je každý znát, ale kdo o tom chce psát, tak by alespoň trochu měl. Protože jsem četl pozorně, tak jsem se zmínil o EC motorech, protože se v akunářadí začínají používat stále častěji. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 227.170 (?), 3.2.2016 8:27

Nechápem.Neviem ako to súvisí s tým čo som napísal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.17 (?), 3.2.2016 8:51

Nechci se zapojovat do přestřelky a hraní si slovíčky-ale komutátor samozřejmě polaritu a směr proudu přepíná. Vztaženo k rotoru-nikoli k zemskému povrchu. A standardně to tak je vnímáno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 3.2.2016 9:08

Opravdu si nesmíte hrát se slovíčky. A nemáte zcela pravdu, možná ve vztahu k dynamu. A ani tam, se nepřepíná polarita.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.170 (?), 3.2.2016 9:33

Ku tomuto všetkému musím upresniť - aj keby bol motor na elektrickej píle drevený obitý titánovými klincami a natretý na zeleno aj vtedy prevod za rotorom bude meniť rýchlosť reťaze. A nakoľko na elektrických pílach na 230V ten prevod je tak v tom prípade je možnosť konštrukčne meniť rýchlosť reťaze až do absurdných hodnôt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 3.2.2016 11:55

Tak já nevím, proč si potřebujete honit triko zvláště Standa.

V dnešní době internetu si není těžké si najít informace ať už o elektromotoru, tak také o rychlosti řetězu. 

1) rychlost řetězu samozřejmě ovlivňuje rychlost řezu.

2) ani Standa ani druhý pisatel mi neodpovědě na bod 3, kde sežene řetězku k pile, co mám doma elektrické pily, tak k ani jedné se vícezubá řetězka neprodává, pouze standardní.

3) odstředivá spojka co vím, mají ji jen některé pily, tuším, že Husqvarna a Solo, aby korigovala případné přetížení.

4) znovu opakuji podívejte se na funkci elektromotoru, jaký je rozdíl mezi křivkou mk u elektromotoru a benzínového motoru a zjistíte, že odlišnosti v křivce mk a otáček při zátěži zabraňují tomu co trdíte, jako, že si přidám kolečko a bude mi pila rychleji řezat, tak jednoduché to opravdu není. 

Howg.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.18 (?), 3.2.2016 13:59

V dnešnej dobe internetu musíte chápať to čo je napísané.Vám to zjavne robí problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 117.52 (?), 3.2.2016 14:50

A aký je vlastne názov tohto vlákna??? Typické pre túto diskusiu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.18 (?), 3.2.2016 16:11

Tak to skúsime kreslené

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.18 (?), 3.2.2016 16:14

obrazok

Obrázok
Obrázok
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika