Honda UMR 435 T - zádový - nemá někdo zkušenosti?



host - 26.237 (?) 
7.4.2012 6:10, zobrazeno: 6548x

Dobrý den,

nepoužíval už někdo zádový křovinořez Honda UMR 435 T? Vážně uvažuji o koupi, ale je to přeci jenom neobvyklý systém nošení. Zatím každý koho jsem se ptal provede jen teoretickou úvahu. 

Zdraví Jiří

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 227.141 (?), 8.4.2012 12:17

Zdravím Jiří, tento systém nošení je navržen do míst, kde se s běžným vyžínačem dost těžko manipuluje. Jsou to těžko přístupná místa mezi dvěma ploty, v porostu, ve svazích. Pokud ho pro toto použití nepotřebujete je rozhodně lepší běžná konstrukce. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 235.193 (?), 12.5.2012 8:30

Také uvažuji o koupi tohoto typu, už jste si ho pořídil? Do lesa do strmých kopců mi přichází jako nejlepší varianta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.79 (?), 18.5.2012 15:41
Dělal jsem se zádovkou así dva dny na horách v terénu ale domů bych to nechtěl. Proti klasickýmu křoviňáku je to těžší a hůř se to v ruce vyváží takže je to i těžší do ruky. Co se týče konstrukce tak ohebná hřídel má logicky kratší životnost než rovný kardan. I když zrovna kus se kterým jsem dělal byl starý jak Matuzalém a naprosto bezproblémový.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 179.114 (?), 21.5.2012 19:03

vykon 1 kW je hlboko pod definiciou krovinorezu, cize ide len o vyzinac. Bowdenove vedenie je fakt menej trvanlive ako hriadel. Inak Honda na Slovensku je neskutocne predrazena a ked Vam ide len o motor Honda tak ten ma na svojich vyzinacoch dost inych znaciek a predovsetkym zvysnu cast podstatne kvalitnejsiu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika