Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 116.127 (?) 
2.8.2016 12:06

Otrava nejste.😃To nebude molitanem to je olejem.Doporučím vám kupte olej Mogul TSF u nás na benzínové stál 175 Kč nebo Husqvarnu ten je ale docela předražený-250 Kč.Ja používám ten mogul a jak říkám můj křovák jakmile se zahřeje nedymi i když micham 1:33-1:35 kvůli méně kvalitním ložiskům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 64.30 (?), 2.8.2016 13:32
A můžu se zeptat, co máte za křoviňák?Ten olej castrol není nic moc?Vyzkouším ty co mi doporučujete.Ještě bych měl jeden pro mě zajímavý úkaz.Je možný, že když už jsem měl benzin jen v hadičce, zvýšily se mi při sekání otáčky.Ale nevím, jestli se mi to jen nezdálo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.127 (?), 2.8.2016 19:33
Zvýšení otáček se Vám zdát nemuselo, když dochází benzín, tak zavyje každý křoviňák z posledního, protože se krátce změní směs, než chcípne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 116.127 (?), 2.8.2016 20:23

Jak píše pán přede mnou zvýšení otáček když je zbytek benzínu je normální. Já mám křovinořez značky Fieldmann ale je hodně podobný i jiným vždyť je to všechno i Hecht Made in china. Už jsem měnil zapalovací cívku a ten opravář mi radil ať dávám radši 1:33 že se díval na ty ložiska.A díval jsem se na ten Castrol a podle specifikací jsem zjistil že ten mogul nebo Husqvarna jsou o stupeň lepší a jsou i zbarvené do modra aby člověk poznal namíchanou směs. Jestli máte možnost zeptat se sousedů jaký olej dávají tak se jich poptejte a třeba si jednu nádrž na míchejte a uvidíte jestli bude dymit.At nemusíte kupovat celou flašku a pak by jste třeba zjistil že to dymí i s tím Mogulem což by nemělo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.30 (?), 2.8.2016 21:31

Pánové, já vám všem zatím mockrát díky za předání svých zkušeností, jak oleje vyzkouším, šupnu sem příspěvek, popřípadě si vás dovolím požádat o nějakou radu.Ať vám mašinky slouží bez poruch co nejdýlyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika