aky robix?



host - 166.86 (?)
19.12.2008 10:29

moutfield ani zadara.vari?mozno, len je predrazeny.len nechapem preco len vari.ved aj iny vyrabaju mozno lepsie stroje.ale aspon poradte aky typ.presnejsie!!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 166.86 (?), 18.12.2008 10:02, zobrazeno: 24118x

dobry den.mam v plane kupit stavebnicu rotavator robix.Vyberam si medzi robix 156b a robix 156dm.k tomu chcem dokupit kolesa, spomalovaciu prevodovku, jednostranny pluh, nastavovacie teleso.dobra volba?alebo by ste nieco zmenili?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 169.122 (?), 18.12.2008 10:18

koupil bych si něco pořádnýho.jako vari honda atd.nebo něco v Mountfildu..prohlížel jsem prospekty a parametry a je to tak na na 4sezony a zase do toho nacpat peníze na opravu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.86 (?), 19.12.2008 10:29

moutfield ani zadara.vari?mozno, len je predrazeny.len nechapem preco len vari.ved aj iny vyrabaju mozno lepsie stroje.ale aspon poradte aky typ.presnejsie!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 41.80 (?), 19.12.2008 12:07

Ale no prečo len na 4 sezony??? Ved tie stroje niesu z papiera, plne chápem autorovu otázku a jeho zvažovanie nad kupu tejto šikovnej stavebnice, mam podobný komplet ako je robix a zatial max spokojnosť,

a k výberu, no zaleží podľa toho čo s tým hodláťe robiť, ale osobne by som bral 156-tku H lebo motor je honda, ak ale chcete iba s motorom briggs tak podla využitia, ak hodlate iba na jar rotavarovať a na jesen lahko zorať tak by som bral s briggsom 156B, ak ale hodlate rotavarovať, vyorávat, orať, kosiť vyššiu trávu, tak by som šiel do 156 DM s motorom briggs 6HP, tých 6 HP je ale na takomto strji už cítit a je čo držať aj pri rotavárovaní. ja som mal k rotavatoru 6 nožov a dokupil som si ešte dva, ked idem znamemu do vinice medzi hrozna ratavarovať, nijak zvlášť som ho nešetril, tuto sezonu, napr jedna hriadka vo vinici ma cca 92 metrov, a jak som ho na začiatku pustil do pôdy a nastavil skoro max otáčky a tak tak pracoval až na koniec hriadky. samozrejme výmena naplní je samozrejmosťou, po prvých 10 hod bol olej v prevodovke ako brusenka.

Osobne doporučujem pre maleho zahradkara, samozrejme na rozsiahlejšie polia je už vhodneši system VARI.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 166.86 (?), 19.12.2008 21:53

no je to 2 x3,6 ara.sypka zem.hnojena.len ja nemam cas a otec starne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 166.86 (?), 22.12.2008 8:45

no chcem len na jar rotavatorovat a na jesen lahko zorat.preto si radsej nechavam poradit, chcem to totiz brat na splatky.na vari nemam.rozmyslal som aj o mtd, no on ma remenovu pridavnu prevodovku a malu vahu.tak teraz sa obzeram o niecom co je tazsie a lepsie ako mtd.cena by mala byt tak do 30 000sk +-2000sk (do 1100 euro).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 166.86 (?), 22.12.2008 8:56

prepacte, ale ta cena by mala byt za rotavator, kolesa,pridavna prevodovka, jednostranny pluh, zavazie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 41.80 (?), 22.12.2008 9:28

zdravím,

ano chápem, ono robix je dobrá značka hlavne čo sa týka tej stavebnice da sa ľahko zložiť rozložiť skladovať. cena za zostavu rotavator + motorova jednotka sa v SR pohybuje okolo 16-20 tisíc SK ak by ste brali zostavu prevodovka, kolesa, spomaľovacia prevodovka, motorová jednotka - cena sa zvikne pohybovať okolo 26 000SK. Iba pripomeniem že v Maďarsku su tieto ceny polovične, ale záleží od toho kde bývate. Rozloha ktoru chcete kultivovať je celkom primeranná pre robix a hravo ju zvladne.

Osobne som bral veľmi príbuzneho Robixu a to KF04 system takže prajem dobrý výber.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika