Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

P. Kudrna jen se zeptám, už se Vám to stalo, že jste se někde zachytil bovdenem? Já jsem si to zkusil nanečisto. Jestlipak víte, jak to dopadne, prostě přidáte plyn. Sečete tak, že kolem Vás pobíhá dítě, nebo třeba pes? Asi ne, Vás to neohrozí, to se bát nemusíte. Jedině kdybyste nebral ohled na svoje okolí a motor byste strčil do koruny zákrsku. Ovšem to může také prolézt ventilátorovou mřížkou větvička a udělá to paseku a nezáleží na značce.  Každý model je schvalován z pohledu bezpečnosti, hlučnosti a vibrací. Jestli má pro Vás větší váhu ten test, tak jste si měl vybrat podle testu. Nebo jste mohl dosud shánět např. hlavu na Marunaku, nebo čekat na opravenou jinou kosu -  asi byste nadával zase na něco jiného. Vy sekat můžete a bojíte se toho, co někdo cíleně použil ve svém reklamním plánu. Já bych Vám mohl vyjmenovat x teoretických možností, co se může stát při řezání pilou. Přesto všichni řežeme a navíc s minimem ochranných pomůcek. Takže, protože mám stejný přístroj, tak použijte správnou strunu - sníží to ještě více vibrace, namíchejte správně olej a benzín a potom se připravte, neboť na jednu nádrž toho posečete tolik, že zapomenete na bovden. Úhlový převod mazat dle návodu.   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika